Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lett valami baja a kiskutyákna...

Lett valami baja a kiskutyáknak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A történet a következő:

Kivittem a kutyáimnak a kajájukat, de a nőstény aki terhes nagyon pofátlan volt többszörös utasítások után sem moderálta magát, ingerült lettem és megütöttem az oldalán. Nem volt olyan nagy ütés, de elkezdett nyüszíteni és most aggódom amiatt, hogy a kicsiknek valami baja eshetett. Utólag nagyon megbántam az esetet, most pedig hatalmas bűntudatom van. Szerintetek lett valami bajuk?


2010. nov. 28. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Basszus. Minek Neked állat? Először is felelőtlenül szaporítod. Aztán meg meg is ütöd mikor tudod, hogy vemhes? Hát Te nem vagy normális. Jó hogy több ételt akar mivel van benne pár kölyök. Gratulálok a művedhez. Holnap reggel első dolgot az állatorvos legyen. Ha elpusztultak benne a kicsik akkor császározzák aztán azzal a lendülettel ivartalanítsd is ki a kutyát! És ne emelj rá többet kezet inkább neveld meg. Vagy add oda egy szerető családnak...
2010. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valamit leírtam tisztán és világosan. Tudomásul veszem többet nem fordul elő. Most nem oltogatni kell hanem a kérdésre válaszolni.
2010. nov. 28. 22:57
 3/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszoltam. Neked nem elég egyértelmű, hogy ha nyüszített akkor baj van? Menj el orvoshoz csak ő tud biztosat mondani. Nem látok a kutyádba, hogy meghaltak-e a kicsik.
2010. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem is kell belelátni csak egy szakértő kell mer végül is szoktak játszani a nagyobb kutyával lehet ott nagyobbakat kap mikor egymásra fekszenek, összeverekednek. Vagy ez nem így van?
2010. nov. 28. 23:03
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudjuk! Lehet, hogy lett baja, lehet, hogy nem. Vidd el orvoshoz, és csináljanak ultrahangot.


Te pedig szállj magadba, és remélem ezt még utánam is mindenki el fogja mondani. Egy vemhes kutya hasát megütni...

2010. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel én is egyet értek!


Amúgy meg miért nem eteted külön őket? És a nősténynek jóval többet kéne ennie, és fehérjében gazdag étel kéne neki. Ilyenkor a vehemre épít. Képes felélni a saját izomzatát, csak hogy a kölykök egészségesek legyenek.

Jobban is vigyázhatnál rá! Holnap irány a doki, és NE legyen ilyen többet.

2010. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Többet nem fordul elő. Köszi a gyors válaszokat.
2010. nov. 28. 23:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet a kutyával?
2010. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Életben vannak:) 5 kiskutya van eddig, de szerintem még fog szülni! Sajnálatos módon egy kiskutya nem élte túl a szülést próbáltam újraéleszteni, de sajnos nem sikerült. :(
2010. dec. 24. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!