Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kiskutyátok hány hónaposan...

Brigibaba kérdése:

Kan kiskutyátok hány hónaposan kezdett el úgy pisilni, hogy felemelte a lábát?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdésnek tartjátok, de van egy 6 hónapos kan havagnesem, és érdekelne hogy vajon mikor fog felemelt lábbal pisilni? :)
2010. nov. 29. 11:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
69%
nekem is van egy bak bitbullom es olyan 9honap utan kezdte felemelni a labat
2010. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A mi kan amstaffunk 8-9 hónaposan kezdett el "nagyfiúsan" pisilni.
2010. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a mudim kb 7 hónapos kora után, de pontosan nem tudom. Mindenesetre már vártam, hogy nagyfiú legyen :)).
2010. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyedfüggő. Kistestűek hamarabb érnek.Úgy is észre veszed, amikor már emelgeti a lábát.Olyankor lehet megtanítani, hova nem szabad jelölnie.Ha következetesen letiltod pl az autók jelölésére, egy idő után már szépen el fog menni mellettük.Nálam le van tiltva a virág, autó, kapuk és még jó pár olyan hely, aminek magam sem örülnék, ha lepisilné.
2010. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor Luckynak van még egy kis ideje belejönni. :)
2010. nov. 29. 11:25
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is várom már hogy nagyfiú legyen, de attól tartok is hogy ezentúl mindent jelölgetni fog. De nagyon okos kutya hamar megtanulja hogy hova szabad és hova nem. :) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 29. 11:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is kan havanesem van.

A kommenteket elnézve igen korán elkezdte,mert 5-6 hónaposan már emelgette a lábát. Nagyon vicces volt sokszor, mert volt hogy elborult, megbillent, majdnem beesett a bokorba. :D

Most 9 hónapos.

2010. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Kitartással meg tudod tanítani. Mi már odáig jutottunk, hogy betonon nemjelöl, kizárólag olyan dolgokat, ami alatt föld van.


Asszem 1 éves kora körül emelte már stabilan a lábát, és angol bulldog.

2010. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11 hónapos vizslánk már emeli a lábát, de azért néha - különösen, amikor álmos, fáradt, azaz kora reggel és késő este - még kisfiúsan, guggolva pisil.
2010. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kb. 1 éves korától pisil ugy mint a nagyfiuk, 3 lábon ... a poén az hogy, szuka :D
2010. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!