Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első fialása volt a kutyusnak...

Első fialása volt a kutyusnak (shar-pei) Most vagyunk a hatodik hétben! És foltokban hullik a szőre lehetséges az hogy a kicsik kirúgják a körmükkel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 17:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18:49 vagyok( és utolsó) Nem is akartalak megbántanI! Bocs ha iylenre sikeredett! Ja és qaz előző válaszom is kicsit sértő volt! Bocsi!Csak ma egy ideges napom van!
2010. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Akkor venni kell egy box zsákot,és levezetni rajta az ideget! Használ! :) 18-49-nek! :)

de kösz mindent,mindenkinek!

2010. nov. 29. 20:01
 13/23 anonim ***** válasza:

Igen az kellene :)

Amúgy mi lesz a picikkel? ha megtartjátok nevek mire gondoltatok?Anya neve?

bocs, h sokat kérdezek! imádom a kiskutyákat.

2010. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Egy kislány marad,őt Ronynak hívják! Az anyuka neve Stella! Én is imádom a piciket,és nagyon meg is viselt amikor az az egy elpusztult,a párommal mind a ketten elpityeredtünk! Rossz érzés volt nagyon!!! A 4 kisfiúnak ha minden igaz gazdija van,de mondtam ha jönnek értük,inkább nem is leszek itthon,mert megszakad a szivem értük..... Ki tudja milyen helyre kerülnek? habár ha valaki áldoz 25-30ezret egy kiskutyára,csak jól tartja majd! Bár láttam már az ellenkezőjét is! :S
2010. nov. 29. 20:10
 15/23 anonim ***** válasza:

:)

Amúgy fajtatiszták? Nem kötekedésből! A szaporítást elítélem!

De Ha jó helyne tartják a kicsiket akkor semmi baj. :)

Sok boldogságot!

2010. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem kell felháborodni, senki nem bunkóságból válaszolt neked, és nem véletlenül javasoltuk az állatorvost.

Bár tény és való az látszik, hogy kezdő vagy. Egy kezdő szaporító.


És teljesen mindegy, hogy mennyit áldozol a kölykök szemfelvarrására, a lényeg nem itt kezdődik.

Van arról sejtésed mennyibe kerül egy törzskönyves, szűrt szülőpártól származó shar-pei kölyök?

Kicsit több mint 30ezer.


Ha azon elpityeredtél, hogy elpusztult egy kölyök, akkor pityeregj kicsit azon is, hogy mi a fenének kell önjelölt tenyésztésbe kezdeni, és szerepet vállalni egy fajta tönkretételében.

Nem tudod milyen körülmények közé kerülnek a kölykök?

Ehhez is fogadd őszinte gratulációmat.

2010. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Igen fajtatiszták!! Ezzel a szaporítással kapcsolatban van egy- két megjegyzésem! Mert itt ezen az oldalon láttam már sok ilyen lehurrogást (na ez is egy újabb szaporító)bizonyos címszóval! Kérdezném azokat hogy ők egyből kennelnévvel meg mindennel ami kell,úgy kezdték?
2010. nov. 29. 20:33
 18/23 A kérdező kommentje:
Kedves kouldelka! Annyira okos vagy! te hogy kezdted???? Te már felkészült voltál mindenből?? A Te első kutyád tenyész szemlés volt?? Tenyésztésre alkalmas pecséttel rendelkezett??? Hiába olvasol el regényeket,az nem épp ugyan az,mintha átéled,és gyakorlod!!!! Akár én is odamehetek hozzád hogy milyen szépen fogom tartani a kutyákat,te azt honnan tudod hogy nem láncra verve,ázva fázva fog elsorvadni a kutyád???? Amire rá áldozol sok sok energiát,figyelmet,és pénzt!!! te egy igazi tuskó vagy!!! Ha már ennyire belebonyolódunk!! Be is fejeztem,nincs időm ilyen eberekre pazarolni a körmöm koptatását! Na puszi Neked,és további jó OKOSKODÁST!!!! :)
2010. nov. 29. 20:39
 19/23 anonim ***** válasza:
59%

Én úgy kezdtem, hogy nem tenyésztek, és nem szaporítok. Magyarul nem csinálok olyat amihez nem értek, hogy érthető legyen.

De szerencsére az ismeretségi körömben van pár tenyésztő, akik rendesen végzik a dolgukat, úgyhogy regényeket sem kell olvasnom az ügyben.


De ha mégis erre adnám a fejem, akkor olyan kutyát vásárolok, ami tenyészminőségű, aminek a szülei szűrve vannak, és törzskönyvvel rendelkeznek.


Még mielőtt a kutyám egyáltalán megkapná a tenyésszemlét, már utánajárok dolgoknak, mivel is jár a tenyésztés.


Tudod mi az a von willebrand szindróma? Nézz utána, kicsit érintett az általad szaporított fajta benne. Mellesleg örökletes.


Egyébként köszönöm a bókot, imádok tuskó lenni.

2010. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
De az ismerősöd hogy kezdte?, Neki is volt egy ismerőse,meg annak is egy ismerőse,és ott "kitanulta" mire neki lettek kutyusok?? Akkor ezek szerint te vagy állatorvos vagy,vagy csak spontán rádragad az ismerősöd által ez a sok okosság,és ezzel osztod a népet?! Vagy esetleg neveltél ,vagy nevelsz kiskutyákat?? Hogy van képed bírálni azt hogy én mit és miként csinálok?! Megkérdezted hogy az anyuka törzskönyves-e??? Megkérdezted van -e benne kutya chip? Megkérdezted hogy a kan az törzskönyves volt-e,és tenyésztésre ajánlott pecséttel rendelkezik-e? Jó hogy nem már palotapincsivel "rakatom" be a kutyámat! További jó tuskósodást! :) ha már szereted ezt űzni! Fogadok egyedülálló vagy,és itt éled ki magad! :P És még kutyád sincs?! :)
2010. nov. 29. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!