Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki milyen kutyafajtát ajánl,...

Ki milyen kutyafajtát ajánl, és miért?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 18:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
palota pincsi.cuki barátságos okos
2010. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Hát igazság szerint kutyafajtát nem lehet csak úgy ajánlani... A szükséged van egy barátra, társra akkor bármilyen kutya megfelel. Attól függ kertben akarod-e tartani van lakásban. Ha kertben akkor a nagy testű kutyát ajánlom, lakásba pedig a kicsi és a közepes termetű kutyák érzik jól magukat. Az a legegyszerűbb, hogy elmész egy menhelyre, állatotthonba és ott biztos bele fogsz szeretni egy kutyusba. Nekem is menhelyről van kutyám, egy közepes termetű, keverék kan.Ő a legjobb barátom.Sok sikert a kutyaválasztáshoz.Remélem tudtam valamennyit segíteni!!

hancomanc013x

2010. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
90%

Miért kell sok embernek ellenségesnek lennie?

Ő csak tanácsot kér, hogy milyet ÉRDEMES!!

És ez szerintem jó ötlet!

2010. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, hogy mennyi időd lenne foglalkozni vele, lefárasztani. Ha sok időd lenne akkor a labradort, goldent ajánlom, mert gyorsan tanulnak és a két öcséddel is tuti jól kijönnének. És még a border collie-t ésa vizslát meg a terriereket is ajánlom mert nekik nagy a mozgásigényük :) De attól függ, hogy neked is mekkora a mozgásigényed, mert ha hamar kifáradsz, de a kutya még bírná az úgy nem lesz jó:S Amúgy szerintem is jó ötlet a kérdés, már csak kiváncsiságból is. Jó látni ahogyan az emberknek van különböző, eltérő véleményük :)
2010. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jajj, és az amstaffot szerintem minél hamarabb oltassátok be. Pár ezer forint és neki is jót teszel és legalább sétálni is viheted :) Csak egy kis szúrás.. Nem nagy cucc :)
2010. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
törpe tacskót:nagyon okos értelmes ám kis időre néha makacs is!De nagyon jó barát!
2010. dec. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%
Semmilyet nem ajánlok. Nincs elképzelésed milyen kutyát szeretnél (mindegy, hogy hiperaktív,nyugis/ 1 vagy 70 kilós?), nem értesz hozzájuk, már van 2, akik nincsenek beoltva, nem sétáltatjátok őket, milyen negatívum kell még? Minek kell nektek egy 3., akivel nem foglalkoztok eleget?
2010. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%

ehh, a palotapincsi egy kicsit undorító......

Nekem a foxi jön be! a drőtszőrű

Olyan kis cukihuusiiiiii! xd

2010. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
MesterTeki: Ezt, hogy érted?? Ki volt ellenséges??
2010. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Visszatérhetnénk az eredeti témához????
2010. dec. 5. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!