Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 honapos yorkimat hogy...

3 honapos yorkimat hogy szoktassam rá a szobatisztaságra? Fontos

Figyelt kérdés
probálkozok,futok vele a pelusra ha látom hogy szeretne..megdicsérem ha néha odapisil.Van pelusa amit a földre teritek neki,nagyon ritkán rápisil de mást nem.Szuka amugy.Ki nem viszem ,csak ha jobb idö van.
2010. nov. 30. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy a többi kutyát, attól, hogy yorki, még ugyanúgy kell vele bánni, mint egy más fajta kutyával:

[link]

Pelus?? Miért nem alom? Később meg már jó lenne, ha kinti séták alkalmával rendezné le a kis és nagydolgait, hogy ne legyen büdös a lakásban...

2010. nov. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol jártok az oltási programmal? A harmadik kombinált után már nyugodtan kiviheted. Leginkább ki kéne hordani, nem egy tengerimalac, vagy macska, hogy bent ürítsen, a sétákra meg a kutya társaság, a tanulás, az új szagok miatt is szüksége van. A séta nem időjárás függő, menni kell bármilyen idő van. A kutya azért szőrös, hogy ne fázzon meg, de ha mégis fázna, akkor nyugodtan vehetsz neki egy kis széldzsekit. Nekem rövid szőrű kutyám van, ilyen időben érzi magát a legjobban, ilyenkor nagyon aktív.


Attól, hogy Yorki, még nyugodtan kezelheted kutyaként, sőt igazából az ő érdeke is az, hogy kutyaként élhesse az életét.

2010. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.te jo ég!hát persze hogy kutyaként kezelem!!!Én már felnőtt vagyok nem tinédzser:)Ugy sajnálom hogy fázik ottkint,de ezután kiviszem,söt most ki is viszem.Azért nem almot használok mert széthordaná a hamut a lakásba(én hamut raktam a pincsi alá)meg összekoszolná magát(az ágyunkra is feljön néha csak azért nem akarom).Futok mindig vele..de sajna látom ez még sokáig igy lesz.Kinek mikor szokott rá a szobatisztaságra a kutyája??Köszi
2010. nov. 30. 10:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Még a harmadik oltása jövöhéten lesz meg.
2010. nov. 30. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Türelem türelem. 3 hónaposan még ne várd, hogy teljesen szobatiszta legyen. Vidd ki SOKAT, nem számít milyen idő van, mindimum 2 óránként eleninte, hogy esélye se legyen bent pisilni. Nagy dicséret, jutifalat mikor kint pisil, szidás ha otthon. Ha már leviszed, akkor felejsd el a pelenkát, az csak addig megoldás, míg nincsenek meg az oltások. Ne legyen neki szabad itt is, ott is, mert össze fog zavarodni( amúgyis eléggé összezavarodnak a pelenkától)
2010. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.megfogadom!
2010. dec. 1. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!