Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan jellemeznéd őket?

Hogyan jellemeznéd őket?

Figyelt kérdés

ír szetter,gordon szetter,amerikai cocker spániel,aussie ,collie, sheltie,schnauzer


0-10pontig

1.)Mennyire szép?

2.)Mennyire hűséges a gazdájához?

3.)Mennyire tanítható/képezhető?

4.)Mennyire makacs?

5.)Mennyire tetszik?

6.)Mennyire alkalmas házőrzésre?

7.)Mennyire alkalmas agilityre?

8.)Mennyire alkalmas egyéb sportra (pl:frizbi,dog dancing)?

9.)Mennyire kötődik a gazdájához?

10.)Mennyire szereti ha babusgatják?

11.)Mennyire elterjedt fajta?

12.)Mennyire szeretnél ilyen fajtát?

13.)Mennyire jön ki más állatokkal (Pl : macska)?

Mit gondolsz ezekről a fajtákról?



tudom h volt már ilyesmi kérdésem de az más fajta kutyákkal volt

a válaszokat előre is köszönöm :)


2010. nov. 30. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A saját véleményemet írom le, tehát semmi tudományos kutatáson nem alapul :)

ír szetter,gordon szetter,amerikai cocker spániel,aussie ,collie, sheltie,schnauzer

1.)Mennyire szép?7,8,4,3,7,7,8

2.)Mennyire hűséges a gazdájához? Minden kutya hűséges :) Nyilván egy juhászkutya jobban ragaszkodik, jobban figyeli a gazdáját, de mind ugyanúgy szeret.

3.)Mennyire tanítható/képezhető? Utóbbi 4-gyel találkoztam kutyaiskolában, mindegyik nagyon okos.

4.)Mennyire makacs? Passz

5.)Mennyire tetszik? 6,6,2,3,7,7,9

6.)Mennyire alkalmas házőrzésre? 6,6,6,6,8,5,10

7.)Mennyire alkalmas agilityre? 7,7,8,10,9,10,5

8.)Mennyire alkalmas egyéb sportra (pl:frizbi,dog dancing)? fizbi: 4,5,6,10,10,10,4 dog dancing: mind, csak hozzá illő feladatokat, trükköket kell kitalálnod.

9.)Mennyire kötődik a gazdájához? Minden kutya kötődik a gazdájához.

10.)Mennyire szereti ha babusgatják? egyedfüggő

11.)Mennyire elterjedt fajta? 5,1,10,2,10,2,9

12.)Mennyire szeretnél ilyen fajtát? 0,0,0,0,0,0,7

13.)Mennyire jön ki más állatokkal (Pl : macska)? Egyedfüggő, de a juhászkutyák jobban kijönnek kisállatokkal, mint a vadászkutyák(általában, kivételek mindig vannak.)

Mit gondolsz ezekről a fajtákról? hosszú lenne :D

2010. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

0-10pontig

1.)Mennyire szép? ír szetter: 3,gordon szetter: 3,amerikai cocker spániel: 1, aussie: 9, collie: 5, sheltie: 6, schnauzer: 3

2.)Mennyire hűséges a gazdájához? ír szetter: 1, gordon szetter: 1,amerikai cocker spániel: 1,aussie 10, collie: 6, sheltie: 6, schnauzer: 7

3.)Mennyire tanítható/képezhető? ír szetter: 7, gordon szetter: 5, amerikai cocker spániel: 6, aussie: 10, collie: 8 okos de nem túlzottan figyelnek a munkakészségére már, sheltie: 9, a megfelelő tenyésztőtől jó, schnauzer: 9, kicsit makacsabb de jó munkakutya

4.)Mennyire makacs? ír szetter: 4, gordon szetter: 8 tudtommal a legmakacsabb a szetterek közül, amerikai cocker spániel: ezt nem tudom, aussie: 5, collie: 3, sheltie: 3, schnauzer:6

5.)Mennyire tetszik? ír szetter: 1, gordon szetter: 0, amerikai cocker spániel: 0, aussie: 10, collie: 1, sheltie: 3, schnauzer: 0

6.)Mennyire alkalmas házőrzésre? ír szetter: 0, gordon szetter: 0, amerikai cocker spániel: 0,aussie: 9, collie: 5, sheltie: 6, schnauzer:7

7.)Mennyire alkalmas agilityre? ír szetter: 7, gordon szetter: 7, amerikai cocker spániel: 8, aussie: 10, collie: 8, sheltie: 10, schnauzer: 8

8.)Mennyire alkalmas egyéb sportra (pl:frizbi,dog dancing)? ír szetter: 10, gordon szetter: 9, amerikai cocker spániel: 9, aussie: 10, collie: 7, sheltie: 8, schnauzer:7

9.)Mennyire kötődik a gazdájához? ír szetter: 3, gordon szetter: 3, amerikai cocker spániel: 3, aussie: 10, collie: 7, sheltie: 8, schnauzer: 8

10.)Mennyire szereti ha babusgatják? ez egyénfüggő

11.)Mennyire elterjedt fajta? ír szetter: 5, gordon szetter: 2, amerikai cocker spániel: 7, aussie: 4, collie: 7, sheltie: 4, schnauzer: 5

12.)Mennyire szeretnél ilyen fajtát? ír szetter: 0, gordon szetter: 0, amerikai cocker spániel: 0, aussie: 10,collie: 0, sheltie: 1, schnauzer: 0

13.)Mennyire jön ki más állatokkal (Pl : macska)? megfelelő neveléssel szerintem mindegyik alkalmas állatok mellé főleg a pásztorkutyák

Mit gondolsz ezekről a fajtákról? Semmi bajom velük, de egyik sem érdekel, nekem túl kedves és barátságos fajták, én a bizalmatlant szeretem. Az aussie viszont a harmadik kedvenc fajtám, egyszer szeretnék olyat.

2010. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!