Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ebben az ocsmány...

Kutyások! Ebben az ocsmány időben is sétáltatjátok kutyáitokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévő legyek, mert ha nincs meg a kilométere, akkor eszetlen. Ebben az időben viszont hol a fenében sétáljak vele? Az erdő, ahová mindennap elmegyünk, most tiszta sár. Nem akarom, hogy csuromvizesen sárosan jöjjön be a lakásba. Meg nem is nagyon akar kijönni.
2010. dec. 1. 13:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Berakod a kádba és lemosod a sarat róla..?
2010. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ebben az időben is sétáltatok. Nekik kell a mozgás, én meg nem vagyok cukorból... A sár nem olyan nagy dolog, kell egy vödör víz az ajtó elé, mikor hazamész vele, lábmosás, törölközés és már mehet is be - kb 5-10 perccel több így az egész. Nem egy was ist das.
2010. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem mondod! Ez eszembe sem jutott volna! Hosszúszőrű, nincs időm minden nap fürdetgetni, meg mivel kint alszik, nem is tanácsos.

A kérdés itt az, hogy viszitek-e sétálni? Nem árt nekik, hogy áznak, vizesek lesznek, és fúj a szél is?

2010. dec. 1. 13:16
 4/22 A kérdező kommentje:

A futópadra én is gondoltam, de az bazidrága!

Még a használt is.

2010. dec. 1. 13:18
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Hogyha úgyis kint alszik,akkor meg simán nem kell beengedni a lakásba amig saras idő van.

A kutyának meg nem árt a hideg a szél és a sár,nincsen cukorból. Csak neked kellemetlen kimozdulni,amit megértek de attól még ki kell vinni sétálni.

2010. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel lakáskutya, természetesen igen. Megtaníttottam neki, hogy sétából hazaérés után kicsit még ülni kell az ajtó előtt. Én szépen levetkőzöm, lerakom a dolgaimat, hozok egy törölközőt, és áttörölgetem.


MAgamnak meg vettem mindenféle brutál téliruhákat, jó kis gyűjteményem lett az évek során, bár egy sínadrág még hiányzik. Jól felöltözöm, felveszem a műanyag cipőm, ami nem ázik be, és lemosni is könnyű, és irány a sár. Jó persze azért igyekszem kevéssé sáros helyre vinni, ha van lehetőség.

2010. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem árt. Ők kutyák. Azért van nekik fedő és aljszőrük is. Az utóbbi melegen tartja őket, az előbbi meg vízhatlan. A kutyákat nem igen hatja meg a zord időjárás - ez megintcsak egy amolyan emberi kényszerképzet, "ha én fázok akkor biztos a kutya is". De ez így nem fedi a valóságot, pláne nem ilyen 0- -1 fok környékén.
2010. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt nekik. Ha egészségileg úgy állok és megfelelő öltözetem is van, akkor viszem sétálni, mert ő élvezi az ilyen időjárást is. Mi is olyan helyen sétálunk, ahol sáros lesz. Séta után rövid időre ugyan bejöhet a konyhába, de ügyelünk rá, hogy ne rázza meg magát, a konyhabútorokról meg le lehet törölgetni a mocskot egy rongyal. Séta után amúgyis pihi van, főként egyhelyben fekszik. Azután jön a vacsora, majd alvás, de az már odakint. Reggelre megszárad és le lehet söpörni a szőréből kihullott homokot és sarat a teraszról.
2010. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
Elkényeztetett kutyuli-mutyulira divatos és drága kabátka, cipőcske kell. Lehet villogni a barátnők előtt. A házőrzők élvezik a havat és hemperegnek benne. Persze nem minden kutya szereti az esőt.
2010. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm, a kioktató, meg a lekezelőknek meg kár is válaszolni. Ne fáradjatok! Ha meg rest lennék, akkor még csak meg sem kérdezném, hogy másnak milyen szokásai vannak.
2010. dec. 1. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!