Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tartjátok a kutyáitokat...

Hogy tartjátok a kutyáitokat bent a lakásban/házban?

Figyelt kérdés
Elég furán fogalmaztam meg, igazából arra lennék kíváncsi, hogy ugye az ember elmegy dolgozni nappal, vagy iskolába, bevásárolni, stb stb.. és a bent lakó kutyusok addig mit csinálnak az üres házban? Nem koszolnak, pisilnek be? Mit csináltok, mikor kénytelenek vagytok egyedül hagyni őket?
2011. máj. 26. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

off: Úúúúristen... annyira sok szextémakört olvastam most az oldalon hogy ezt úgy olvastam: "Hogy tartjátok a k*rváitok bent a lakásba/házban?"


Nem ér lepontozni, csak irtam mint érdekesség, megyek aludni!

2011. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ha hosszabb időre megyek el több órára akkor bennt tartom, esetleg hagyom be menni egy olyan helyiségbe ahol a kazán van meg a hátsó kijárat ha nagyon nem tudja visszatartani akkor oda ki engedheti mert könnyebben fel tudom takarítani. Ha csak 1-2 órára megyek el a városba ügyeket intézni akkor kint hagyom az udvaron persze ha jó idő van. Ha egész napra kell elmennem akkor barátnőm vagy anyukám úgyis haza érkezik valamikor szóval ő eltudja látni, tehát szerencsére ilyen gondom nem nagyon van.
2011. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi ha több órára megyünk el, akkor az előszobába hagyjuk. Ott van neki elkerítve egy hely. Ha esetleg odapiszkít, az sem nagy gond, mert le van járólapozva, könnyű takarítani. Ha csak elugrok, és tudom, hogy úgyis alszik, mert jól le szoktuk fárasztani, akkor hagyom bent a lakásban. Ilyenkor mikor megjövök, akkor is ugyanabban a pozícióban alszik, mint mikor elmentem :)

Jól le kell fárasztani, és akkor nem rongál egyik kutya sem szerintem.

2011. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Niky emo girl ***** válasza:
németjuhászom volt sokáig lakásba reggel fél7kor itthagytam és fél2-2körül jöttem haza mindig... 1x piszkitott be amikor legelőször hagytam itt de utána se volt ilyen csak mikor cserélte a fogát mindent szétrágott szal azóta apámnál van kertesházba.. de néha haza szoktam hozni és ugyanugy egész este bent van és ha este 10kor leviszem reggel 8-9ig simán hagy aludni és nempiszkol be
2011. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha előtte kiviszed sétálni, nem fog bepisilni... amúgy nálunk az egész lakás + kert az övék, szabadon járnak ki-be. De legtöbbször az ablakban vagy az üvegajtó előtt fekszenek és néznek kifelé.
2011. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy jól nevelt (felnőtt) kutya nem rosszalkodik, nem koszol, nem pisil/kakil be, ha egyedül hagyják. Általában ilyenkor alszanak vagy elfoglalják magukat a játékaikkal.
2011. máj. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az előszobában (20 nm) alszik!én se hittem, hogy végig alszik, de beraktunk egy camerát és végig alszik. Nem pisil be, előbb zöldül meg. egyetlen egyszer kirámolta a hűtőt, azóta arra zárat szereltem:)
2011. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is kifigyeltük, egész nap alszik. Néha körbejár, iszik egyet, hallgatózik az ajtónál, és visszaalszik.
2011. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az 2 két kutyám kivan zárva ddig az előszobába. vannak játékaik, plédek, víz. szomszédok szerint néha játszanak (panel-jól hallják), alszanak,meg őrzik a lakást.

a kölyök még bepiszkít, mert sokat vannak egyedül, de a agy már nem.

2011. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is reggel-este nagy labdázós rohangálós, kutyapajtásos hosszú séta, azon kívül alvás. Én nem figyeltem ki, csak azért tudom, mert mostmár olyan helyen dolgozom, ahova van lehetőségem behozni őket, és ennek eleinte nagyon örültem, merthogy így legalább nem unatkoznak egésznap. De itt is csak alszanak! Teljesen be van állva a szervezetük erre, ezt szokták meg.


Tulképp minden ragadozó úgy él, hogy van egy rövid intenzív mozgással töltött időszak (vadásza, kutyánál séta) utána ugye a munka eredménye, a zsákmány elfogyasztása, aztán henyélés, míg legközelebb meg nem éhezik annyira, hogy újra vadászni induljon.

2011. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!