Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tartjátok a kutyáitokat?

Hogyan tartjátok a kutyáitokat?

Figyelt kérdés
Arra volnék kíváncsi, hogy hol tartjátok, hol veszitek a gondozásához kellő dolgokat, stb.
2011. máj. 3. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk a kertben "lakik" , ott van a háza is. Ha nagyon hideg van télen, vagy vihar van, esetleg petárdáznak akkor bejöhet a házba.

A kajáját a boltban vesszük meg.

Igyekszünk eleget vele lenni.


Remélem sikerült választ adnom a kérdésedre.

2011. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nagyon jól!!!:)

De komolyra fordítva a szót, a Frasnapsbe (Állatáruház)veszem meg nagyrészt ami kell, és még ahol meglátok ezt azt. 2-3 havonta járnak fodrászhoz, van saját ágyuk, de az enylmet jobban kedvelik. Látszólag nagyon boldog kiskutyák, szépek és egészségesek, remélem valóban ők is így érzik magukat. Két fehér kis szőrpamacsról van szó, biscon és bolognese.

2011. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekünk a telken vannak, kuvaszok meg komondorok. Hatalmas birtok, azt őrzik. A házba bejöhetnének ha akarnának, de sosem jönnek be, melegük lenne lakásban. Ellátásukra a kutyaeledel boltban vesszük meg a húsokat, tápokat stb...
2011. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az én kutyám olyan kertes -házas, kutya, ha akar kimegy ha akar bejön....

Nyáron az ágyam alatt alszik, télen a lábamnál fent az ágyon....

A kajáját én állítom össze és főzöm meg....

Amire szüksége van azt a "fodrásza" vagy az orvosa boltjában veszem meg.....


Igen egy elkényeztetett dög :)

2011. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem mopszom van, bent alszik, és ha bemegyünk, akkor általában jön velünk, max. később kimegy futkosni. Fressnapf-ban is szoktunk neki vásárolni, illetve helyi kis állat eledel kereskedésben. Vagy Zoodom-ban, attól függ, merre járunk, és mi kell. Mondjuk neki nem kell sok cucc, vagy egy masszív ágya, rongyai, pár játéka, edénykéje.
2011. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kertben tartom mind a kettő németjuhászomat , van szigetelt házuk télre.Sok cucc nem kell nekik ápolásra , van 2 fajta kutyakeféjük.A tápjukat az egyik barátomtól rendelem , és hétvégén főtt kaját kapnak.
2011. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

2 labradorom van egy törpeschnauzerem.

Velem laknak bent a házban és a netről rendelt táppal etetem őket (kennels favorittel). Agilityzünk, havonta legalább 1x túrázunk és a sok kutyahaverrel 1-2 hetente összejárunk sétálni, úszni, örültködni. Sokszor megyünk el a barátnőimmel direkt kutyás túrákra (akár 4-5 napra is).

Szóval "kutya" életük van :D

2011. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

kinti-benti kutyák, két spániel.

a netről rendelek nekik kaját, amikor valami extra dlog kell, pl. póráz, nyakörv, azt kutyafelszerelési boltban veszem meg. Először kozmetikushoz jártunk, aztán megtanultam én kozmetikázni őket, ehhez vettünk profi nyírógépet, ollókat, stb. egyszer nagyobb beruházás volt, de így szerintem kényelmesebb. Állatorvoshoz oltásokra járunk. Napi 4 séta, ebből egy hosszabb, na meg hétvégén általában szombaton elmegyünk valahová egész napra kirándulni.

2011. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi kertes házban lakunk. Ettől függetlenül bent vannak velem a szobában. Télen azért mert hideg van nyáron meg azért mert meleg van kint. :-D

Ám szoktak kikéreckedni, akkor a kenelben töltenek pár órát. De ez csak akkor van ha otthon vannak. Mert minden másnap meló van, akkor jönnek velem a telepre. Ott is bent vannak velem a bungiban, és ott is ki szoktak kéreckedni, de ezen felül akár tetszik akár nem, járőrbe kötelező jönniük. Reggelre aztán jól elfáradnak, kb. annyira mint én, és amikor hazaérünk, hát nem kell őket ringatni.

Szivacson ( egy -egy ) alszanak ami le van egy pokróccal terítve, én is szivacson alszok ( koffer ágy ) amit nappal a szekrényben tartok, és arra csakis én léphetek rá, és csak is én fekhetek bele. De végülis egy szinten alszok velük, úgy hogy nem is akarnak az enyémre átjönni. :-D


Egy fárasztó hideg téli műszak után:

[link]



Két járőr között:

[link]

[link]

2011. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

17:33 vagyok.

Véletlen elküldtem de még akartam írni. :


A kajájukat én is a Fresnapf - ba veszem, ezen kívül főzve van nekik, és ehhez még a konyha maradék is hozzá jön. Nasinak szeretik a száraz kenyeret, zsömlét, kiflit, de olyanok mint a pórszívó, mindent megeszenek ami a tányérban van.

2011. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!