Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Milan vs. Victoria...

Cesar Milan vs. Victoria Stilwell?

Figyelt kérdés

Csodálatos kutyadoki vs. A póráz két végén

Szerinted melyik a jobb és hasznosabb műsor?

A kiképzőkről a véleményed?


2010. dec. 1. 15:52
1 2
 2/13 capsread ***** válasza:
79%

Cesar Milan, mint azt minden adásban elmondja, nem kutyakiképző, hanem pszichológus. A kutyák betegségeit, fóbiát segit leküzdeni, de nem képzi ki őket láb mellet menni, ülni, feküdni, stb...

Victoria Stilwell meg ugyan azt csinálja, amit én is a kutyasuliban, ahol dolgozom, csak nem havi 120000 nettóért... Megtanítja a kutyákat arra, hogy mit, hogyan kell csinálni. Segít leküzdeni a betegségeket ő is, csak mások a módszerei. Ő nem meggyógyítja a kutyákat, hanem megtanítja, hogy amit csinálnak, az rossz. Ezt én is meg tudom csinálni bármelyik kutyával, ami eljön hozzánk.

A kettő gyakorlatilag más-más foglalkozást űz. Mint az állatorvos, és a kutyakozmetikus.

2010. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Victoria Stilwell nekem jobban bejön a módszere mondjuk nem minden esetben.
2010. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

capsread!


Én is ugyanezt szerettem volna leírni! De Te már megtetted helyettem! :D

Én is így gondolom!

2010. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Cesar Millan kutyapszichológus, kutyaviselkedési szakértő ...Viktoria Stillwel pedig egy színésznő, aki soha életében nem tartott és nevelt meg egy kutyát sem...

A csodálatos kutyadoki egy szakmailag is megalapozott műsor és a rahabilitáció folyamata is végigkövethető lépésenként. A póráz két végében meg csak és kizárólag beállított jelenetek vannak, és nem a főszereplő dolgozik valójában..no meg az itt bemutatott a módszerekkel nem is alkalmasak kutyarehabilitációra, színjáték az egész.

2010. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekem Casar Milan mert kutyái meg tapasztalatai veszélyesk utyáktol labradorig kicsitől nagyig képes csinálni ő kedvencem segitet hogy ne féljek kutyáktol
2010. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Victoria! Ceasar farkasnak, falkatagnak nézzi a kutyákat még Victoria családtagnak! Am télleg különbözik amit csinálnak, de Ceasar legtöbbször elviszi a saját "falkájába" a kutyákat, mmíg Victoria a gazdákkal eggyütt oldja meg a gondokat. És ami a Csodálatos kutyadoki előtt mondanak: "A bemutatott módszereket hozzáértő szakember segítsége nélkül ne használja!" Akk minek van a műsor ha nem alkalmazhatjuk a módszereit?!? Úgy h szentem Victoria!
2010. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
CESAAAR!!!!!! ja és 15:32: amit Cesarról írtál (az h elviszi a falkájába) az csak alkalmanként igaz, amikor több ideig kell foglalkozni a kutyával, amúgy ő is a gazdákkal oldja meg a gondokat.... (ja és Cesar, nem Ceasar)
2010. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Cesar Milan
2010. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Cesar a éegjob! Viktória teljesen hülyeségeket beszél, Cesar szöges ellentétje, pl akkor simogatja a kutyát, amikor helytelen lekiállapotban van
2011. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!