Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék egy 3hónapos...

Hogyan tudnék egy 3hónapos kiskutyát rászoktatni, hogy pelenkára végezze a dolgát?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
amikor bepisil máshova akk vidd oda nyomd bele az orrát mond neki h fuj asztán vidd a pelenkához és mond neki h ide kell pisilni.én igy csináltam
2010. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát már próbáltam,de rendszeresen széttépi a pelenkát...
2010. dec. 1. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Lassan képes lesz visszatartani, Az enyém négy hónaposan lett szobatiszta. Szerintem most már csak összezavarnád a pelussal.

Egyébként sem nyomjuk bele az orrát a piszkába és nem verjük ezért! rászólunk, hogy nem szabad és oda visszük, ahol kéne neki. Célszerű ilyenkor gyorsan az utcára levinni. Amikor pedig lent végzi a dolgát, ill. a megfelelő helyre, akkor pedig nagyon meg kell dicsérni.

2010. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne nyomd bele az orrát a kutyusnak:-( Vegyél a fressnapfban helyhez szoktató cseppet, talán az segít. Ha rámegy a pelusra, nagyon dicsérd meg és adj neki jutifalit:-) Ha rossz helyre pisil, akkor kapd fel és vidd a pelusra. Hamar rá fog jönni, hogy hova kell pisilnie. Aztán, ahogy lehet, vidd ki, hogy megszokja, hogy kint kell pisilnie és nem a lakásban:-)
2010. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!Kipróbálom ezt a helyhez szoktató cseppet,remélem beválik!
2010. dec. 1. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!