Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezhetnék be westiet...

Honnan szerezhetnék be westiet olcsón?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
láttam a teszveszen vagy vaterán a napokban. +expressen is biztos van
2010. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem vennék westit olcsón,csak tenyésztőtől. Sajna a westik túl vannak tenyésztve,ezért az egyik rossz dolog ebben,hogy allergiás lehet... Nem biztos,hogy egyből az lesz,de később kialakulhat nála.

De ez sem biztos,hogy kialakul. Több ismerősömnek is van,és sajna a legtöbb allergiás,vagy vmilyen betegsége van.... De ha tenyésztőtől veszel,akkor kisebb az esélye annak,hogy valamilyen betegséget hordoz. És ne feledd,hogy kozmetikáztatni is kell!

Remélem tudtam segíteni!

2010. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is vett olcsón (30000-ért), de olyan allergiás volt, hogy két éves korára már 200000 körül járt az állatorvosi számla. A bőre tiszta seb volt és végül el is pusztult szegény. Gyorsan vettek egy másikat, és még büszkék is voltak magukra, hogy ez már csak 20000 volt! "Úgy látszik, már nem olyan népszerű, mint két éve, ezért lejjebb ment az ára." Azt hittem, az agyam eldobom!!!
2010. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!