Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttam már nem 1 ilyen kérdést...

Láttam már nem 1 ilyen kérdést h: westiet szabad e kinn tartani? (Lent)

Figyelt kérdés

Én azt gondolom h lehet főleg ha van melette egy masik kutya is h ne unatkozzon mivel terrier ezért szeretnek kint lenni

Nem tudom miért mondják sokan h nem lehet kinn tartani

ezt magyarázzátok el nekem :)


2011. ápr. 17. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet kint tartani, sokan tartják kint és semmi bajuk, persze azért néha be kell engedni, nem egy kifejezetten magamnak elvagyok a kertben, őrkutya...
2011. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát én azért nem tartanám kertben, mert a mérete miatt télen egyszerűen megfagyhat. nekünk volt olyan macskánk, aki sajnos elpuszult egy télen, mert nem tudott bejönni melegedni. ekkora állat sokkal hamarabb kihűl, mint egy 70 kilós másik kutya. Ha valaki kerti kutyát akar, válasszon valami nagy, súlyosabb fajtát.
2011. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell 62x leírni egy héten, hogy egy 7-8 kilós társasági kutyát nem vágunk ki a kertbe?

A nevében is benne van, társasági kutya .. nem házörző.

2011. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!