Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etetitek a...

Milyen táppal etetitek a kutyáitokat?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi melyik az a táp amit közületek legtöbben etetnek.
2010. dec. 2. 11:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Rátaláltam a Joserára, szerencsére. Nagyon jó tápnak tartom és az ára sem rossz. Most télen a High Energy-t adom neki. Előtte Pro Plan, Acana.
2010. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Dog Chow:bárányos,junior.

(8 hónapos)

2010. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Premiere High5

Plusz ha marad az ebédből egy kis rizs, leves, hús stb azt is megkapják.

2010. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Norczy ***** válasza:
100%
ProPlan Sensitive+ néhanapján konzerv+ sajátfőzés(rizs, tészta, zöldség és husi)
2010. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi Eukanuba Puppy&Junior Small Breed-del kezdtünk, de sokat vakaródzott, jobbnak láttam váltani (fehér kutyus, csirkeallergiára hajlamos). Utána ugyanennek a márkának a bárányos változatát kapta, nem nagyon ette, aztán beteg is lett, a doki Royal Canin gyógytápot adott, utána mi is Royal Canin Mini Juniort vettünk neki, és azt ette is minden finnyázás nélkül, de megint kezdődött a vakaródzás. Most Trainert kap, rengetegen dicsérik, csajomnak egyelőre annyira nem jön be...
2010. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 skót juhászkutyám van. Belcando Lamb end Rice táppal etetem őket. Mindkettő tk-s, kiállítási kutya. Havonta a két kutya 20 kg tápot megeszik, így havi szinten 20.000 Ft a kutyausaim tápja. Most készülök venni harmadik skót juhászkutyát, vagyis már az előleget kifizettem. Ő már nem kölyök, hanem 2 éves. Egy tenyésztőtől veszem, elég sokba fog kerülni, mert már megvan a HCH címe. Őt is az említett Belcando-val fogom etetni.
2010. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó válaszoló vagyok.

Én megtehetem, hogy drága prémium táppal etessek, meg már nagy kiállítási karriert befutott kutyát vásároljak, mert sok pénzt keresek.

2010. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
51%

Előző vagyok.

Most biztos sokan lepontoznak, mert gazdag vagyok, de én megdolgozom a pénzemért, és igen, dúskálok a pénzben. A kutyáimnak is azt veszek meg amit akarok, és akarnak a kutyáim. A kocsit is amit vettem a kutyák igényeinek megfelelően vettem, hogy be tudjanak férni rendesen. Én az életemet a kutyáimnak megfelelően alakítom.

Én úgy vagyok ezzel a kutyatartásos dologgal, hogy aki nem tudja IGÉNYESEN ellátni a kutyát, az ne tartson kutyát. Ennyi. Ne okozzon néhány ember a szegénységével a kutyának is sanyarú sorsot.

2010. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Bewidog sport
2010. dec. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Szóval pl egy nyugdíjas egyedül élő magányos néni ne tartson egy kis keverék vagy akár milyen kutyust a magánya ellenére. Mert nem tud neki prémium tápot adni. Pedig annak a kutyának sokkal sokkal fontosabb az, hogy legyen gazdija, szeressék, ne kelljen az utcán kóbolrolnia, meleg, vagy legalább fedett kuckója legyen télen... stb stb... Ki hogy látja.
2010. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!