Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etetitek kutyáto...

Milyen táppal etetitek kutyátokat?

Figyelt kérdés
Én eddig Purina Dog Chow-val, de már kezdem nagyon drágállani. Golden retrieverem van. Milyen jó minőségű, lehetőleg 10 ezer alatt lévő tápokat ajánlotok?
2011. aug. 25. 12:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én Dog chowwal etetek.
2011. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Hetente, 20 kiló húst veszek a kutyáknak, az állateledel boltban. Kapnak még csontokat, házi kosztot. Nincs is annyiba, na meg egészségesebb is szerintem, az legalább hús. Olcsó tápok semmit sem érnek, csak ártanak. Ipari szemét.
2011. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Most pont nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki etet Dog Chow-al. Milyen jó minőségű nem túl drága tápok vannak? Nem kell a prémium prémiuma, de azért nem Chappi meg ilyenek.
2011. aug. 25. 12:35
 4/21 A kérdező kommentje:
Maradékot, húst szokott kapni, de ne az legyen már a fő kajája. T Á P
2011. aug. 25. 12:36
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
josera economy 20kg 7200ft . a josera nagyon jó táp. de ez a leggyengébb termékük. mégis ok.
2011. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Brit. 7-8 Ft.
2011. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
*7-8 ezer
2011. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

Az Acana nagyon jó táp ilyen árban, néhány helyen el lehet csípni nagyon olcsón, főleg webáruházakban.

A Fressnapf saját tápjáról mintha jókat hallottam volna, de nem biztos.

Ami még jó ötlet lehet, én külföldön élek, itt a jobb kutyásboltoknak van házi tápjuk kimérve, az nagyon olcsó szokott lenni, és gyakran szuperjó. Esetleg nézd meg, otthon is szokás-e ez. Én találtam így egy boltban egy tiszta húsos, zöldfűszeres, teljesen bio tápot.


Purina kategóriában egyébként az Orijen a legjobb. Vannak neten kutyatáp-összehasonlító oldalak, a legjobbra értékeltek között az Orijen az egyetlen, ami otthon kapható.


Még egy ötlet: keverd! Pl. Acanát Orijennel.

2011. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem nagyobb láttam Acana-t 10 ezer alatt nagyobb kiszerelésben..
2011. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a josera economy-t kipróbálom. Azért ne makarok drágábbat, ert lehet, hogy jön a családhoz egy újabb nagytestű kutya, és nem akarok 2-3 hónapont kb 25 ezret költeni a kajára...
2011. aug. 25. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!