Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktatok kutyusotokkal...

Hogyan szoktatok kutyusotokkal játszani hogy a végén teljesen kifárad? :]

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
addig futok vele, ameddig bírom, aztán felállítom az ugrópályát (két székre deszkát teszek) :)
2010. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

valamit odaadok neki - általában egy üres flakont- és kergetőzünk. Addig fut, míg egyszer csak lihegve lehuppan a fűre, és csak a farkát csóválja :)). Még ingerelni is szoktam közben, hogy "Mi van neked?", " Mi van nálad?". Imádja. Ez a kedvenc játéka. Annyira csóválj a a farkát közben :)). -1 éves mudi.

Kombinálom még azzal, hogy kiviszem a közeli rétre, és ott, mert nagyobb a hely.

2010. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyáron úszással, ilyenkor hógolyózással, amúgy labdázással, vagy frizbivel.
2010. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nincs ilyen tevékenység... vagy legalábbis egy idő után már én nem bírom...

egész nap fut, labdázik, stb... nyáron az agility sem fárasztotta le. szerintem este is csak azért alszik, mert sötét van:D

2010. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

uccsó: milyen kutyád van?

kérdezőnek: séta abba benne van a futás is. aztán itthon fogócska meg labda meg tanítgatás :)

2010. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

yorkshire terrier. olyan, mintha felhúzták volna egész nap. ha nem játszunk vele, akkor szórakoztatja magát, dobálja a labdát, kötelet, morog neki, rázza, fut körbe-körbe...

szóval el van:D

2010. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha belegondolok én sem tudok ilyet csak ha egész napos erdei túrára megyünk.

Futtatjuk, kutyákkal kergetőzik, most a hógolyózás a favorit, de séták után bármikor kész egy újabb játékra amint hazaértünk.

(staffordshire keverék)

2010. dec. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sajna nekem nem tudd ki nyulni a kis tulzottan hiperaktiv kiscsajom :D naponta 6x viszem sétálni eből 3x az erdő vagy a park(játszás más kutyákal),2x csak az udvaron míg el végzi a dolgát,2 x futtatás,szán húzás,örző-védő,ül,fekszik,köszön,marad,pörög,meg áll,vadász módban áll,ki purcan,pitizik,hemperek stb..stb...agility,dog dancing,kutya suli,biciklivel futtatás,vicsorog,kuszik stb...frizbi,labdázás,kergetőzés,a séták ilyen hidegebb időbe max 45 perc ha kicsit enyhébb az idő akkor 3-4 óra a séta,hát reggel kapp enni,inni 06:30-kor aztán az első séta délután 2 órától egész nap színte kint vagyunk még a leckémet is kint írom meg mert joban megy a szabad levegőn aztán haza jövünk legkésőbb 8 de inkább 7 körül aztán evés,ivás alvás.:D nagyon hiperaktiv kis bohoc de ez van.15 éves lány vagyok egyébként.
2010. dec. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
elnézést 1x a szánhúzás stb....*
2010. dec. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja nem tudom milyen fajta valami nagyon keverék közepes testű 6 hónapos kis csaj :D imádom
2010. dec. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!