Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt találok kiskutyát? Tovább...

Itt találok kiskutyát? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Menhejen , sintértelepen lehet találni kiskutyát? Vagy csak kifejlett kutyák vannak ott?
2010. dec. 2. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet kiskutyákat is kihozni
2010. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden fajtájú, korú és nemű kutyus van. Milyet keresel pontosan? És merre felé? Interneten fent vannak a kutyusok lehet őket nézegetni, szívesen ajánlok is neked ha leírod mit szeretnél.
2010. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a www.gazditkeresek.hu-t, vagy a www.galery.site.hu-oldalakat.
2010. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Tessék :) [link]

0 és 1 év közötti kutyák. Vannak pár hetesek is.

2010. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd csak itt van egy csomó :(((

2010. dec. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Békési vagyok vagyis csak Békés , Békéscsaba, Mezőberény városokig mennék csak érte. A kutya roti,németjuhász husky bordercoli puli, Foci és ehez hasonlót szeretnék mert nem akarok drágán megvenni egy kutyát lehet hogy fajtiszta meg mindnt de most én nem állítok olyan anagyi körülmények között hogy kutyát tudjak venni.
2010. dec. 3. 15:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó kis igényeid vannak nem mondom... Bizonyos fajták, csak három városban és csak kölyök. Esély persze van hogy találsz igaz kevés, de egyszerűbb lenne ha hajlandó lennél messzebb is menni a kiskutyáért. Nézd szorgalmasan a helyi menhelyek oldalait, vagy szólj Nekik, hogy ha van számodra megfelelő kutya akkor szóljanak. Egyebet nem tehetsz.
2010. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Igaz nem fiatal három éves, de nagyon szép border collie. A borderek nagyon okosak biztos, hogy hozzád szoknak és három évesen még simán lehet tanítani is.

2010. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na úgy látom igen csak szerencséd van Velem ezért egy köszönetet és egy felfelé kezecskét várok :)

Békéscsabai menhelyen elvihető két rottweiler kölyök

[link]


Roti babák


A két kis babát szombat reggel a menhely bekötőútjánál találtuk egy dobozban dideregve.

A dobozon felirat: "INGYEN ELVIHETŐK"


Vajon a piacra készült velük a gazda? De inkább úgy döntött nem fog ott fagyoskodni, kidobja őket és szépen, mint aki jól végezte dolgát hazamegy. Gratulálunk!!!!


Egy kb 2 hónapos kisfiú és egy kislány vár szerető gazdikra.


(2010-11-28)


Amint látod nem rég kerültek fel az oldalra pár napja, nem hiszem, hogy van befogadójuk jelentkezz.


Egyébként nézegesd az oldalukat belinkelem az elvihető kölykök oldalát: [link] Itt megtalálod a pici rotikat is.



Egyébként kérdező megkérdezhetem, hogy hol laksz? Csak kíváncsiságból, mert szoktam Békés megyébe járni minden évben többször is. Milyen helyre kerül a kutyus? Mesélnél kicsit többet a környezetről ahova kerül a kutyus?

2010. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt is vannak. Én most hoztam el egy pár hónapost, de láttam újszülötteket is.

2010. dec. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!