Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem találok kiskutyát...

Miért nem találok kiskutyát Győr környékén?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy míg házasságban éltem, mindig volt kutyám. Magyar vizsla. De változott az életem, 25 év munkaviszony után felmondtak, megszűnt a munkaköröm, más munkát nem tudtak felajánlani helyette. A lányaim már felnőttek (22 és 19), én 41 éves vagyok. Nagyon-nagyon vágyom egy kiskutyára, ami kistestű lesz felnőtt korában is, ugyanis nem kertes házban lakom. Nem baj, ha nem fajtatiszta. Hetek óta nézegetem a hirdetéseket, nem találok ingyen elvihető kiskutyát egyik fórumon sem. Csak messze a lakóhelyemtől, Pesten, Pécsen, stb. Oda pedig nem tudok elmenni. Jelenleg nincs autóm. Nagyon boldog volnék, ha lenne olyan jólelkű "valaki", aki jelentkezne és újra lehetne saját kutyám. Ígérem, nagyon szeretném, és maximálisan gondoskodnék róla! :) :)
2010. aug. 13. 16:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jah, hogy érthető legyen: azért írtam a munkámról, mert jelenleg nem tudom kifizetni egy kiskutya árát, főleg tenyésztőtől, nem pedig szaporítótól... Ezért "érném be" bármilyen kis pamaccsal, akit nagyon-nagyon szerethetnék... :)
2010. aug. 13. 16:11
 2/13 anonim ***** válasza:
És ebben mi a kérdés? Mert ebben csak hirdetést látok, hogy szeretnél átvenni Kutyát itt meg itt Ez hirdetés!
2010. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A menhelyeken többtucat szeretetre éhes szőrgombóc van, aki 10-14 évnyi gondoskodásra vágyik egy felelősségteljes gazditól! Nagyon ragaszkodók tudnak lenni, nekünk is menhelyi kutyusunk van.
2010. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Akiteki ***** válasza:

Rosszul kerested.

Itt van, válogathatsz: [link]

2010. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
16.13-as! Jólvan na! Azért írtam ide, mert rendszeres látogatója és kommentelője vagyok az oldalnak, és már nem tudtam mit kitalálni, megpróbálom itt is. Utolsónak köszönöm a linket!
2010. aug. 13. 16:20
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocs, megint én vagyok. Utolsónak: sajnos nagyon régiek a hirdetések. 2008-as. Vagy gondolod, hogy vannak a menhelyen kölyökkutyák is? Menjek el? Jó, tudom, hülye kérdés, persze, hogy menjek.. :) Pár hetes kiskutyát szeretnék, akit én nevelhetnék, engem szokna meg. Szóval felnőtt kutyust nem...
2010. aug. 13. 16:23
 7/13 Akiteki ***** válasza:
100%

Vannak kölykök is. Ők nem lesznek nagyok, és még friss a kép, biztosan ott vannak.

[link]

2010. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Akiteki ***** válasza:
az oldal 2008-as, de folyamatosan frissítik. Legutóbb tegnapelőtt
2010. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, köszi szépen Akiteki, már rájöttem utólag. :) Nagyon aranyos a fekete-fehér kutyus.


Viszont várnám esetleg olyan gazdi írását is, akinek "véletlenül becsusszant" kiskutyái vannak...


Akiteki, még egyszer is nagyon köszönöm a segítséged, igazán jól esik! Komolyan.

2010. aug. 13. 16:58
 10/13 Norczy ***** válasza:
100%
Ne haragudj de egy becsusszant kiskutya sem biztos hogy jobb a menhelyinél, én múlt hétvégén voltam kint és rengeteg féle kutya van, nég fajtatiszta is! cserébe viszel akármit (1 flakon Domestos, a lególcsóbb kutyatáp is jó nekik). de lesz 1 csippelt, oltott, féreghajtott kutyud. És nem kell félni az emberektől írtóra rendesek és segítőkészek és a látvány sem olyan rossz mint a legtöbb menhelyen! Ja és menhelyi kutyától szeretőbb hidd el nincs! Ő már ismeri az érem másik oldalát is.
2010. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!