Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » C. Milan agresszív a kutyákkal...

C. Milan agresszív a kutyákkal szemben?

Figyelt kérdés

Mindig látom a műsorába, hogy neki támad egy husky, meg nagyobb testű kutyák, Ő meg rángatja a kutyát a pórázánál fogva a kutyát. Nem csodálkozok, hogy neki ugranak, ha így bánik a kutyákkal...

És még Ő hívja magát kutyatrénernek?


2010. dec. 3. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem agresszív.


Azok a jelek, amiket pl ő küld a kutyák felé, neked durvának, agresszívnak tűnhetnek, a kutyáknak pedig nem. Nem kell emberként kezelni a kutyákat, mert akkor nem fognak boldog életet élni egy ember mellett. Igenis kutyaként kell őket kezelni.


Én szeretem Caesar Millan-t, szerintem nagyon jó dolgokat ír a könyvében, és nálunk a módszere is bevált, mint ahogy több kutyás-gazdi párosításnál! :)

2010. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%

egyet rétek veled kérdező! Meg láttam olyat is, hogy kb földhöz b@szta a kutyát. idétlen egy fickó, meg mondja "ne próbálják ki otthon" akkor minek a műsor, ha mi nem tudunk csomó dolgot alkalmazni, amit mutat. ezeket meg tudjuk egy Magyar kutyakiképzőtől is, vagy olyantól, aki neveletlen kutyákkal dolgozik! És állítom sok hazai ember, aki ezzel foglalkozik, jobban végzi a dolgát, mint amiket ő a tv-ben majomkodik:D

ez egy megrendezett műsor, mint sok más. Gyanítom, betanított kutyákkal dolgozik....!

2010. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

nem agresszív sohasem hanem asszertív, nyugodt, magabiztos minden amit csinál a kutyák természetes kommunikációját imitálja ezért is nevezik kutyasuttogónak de kutyatrénernek semmiképpen nem nevezhető és pláne ő nem nevezi magát annak (embereket képez elsősorban).

A kutyák ösztöneire gyakorol hatást,számukra jól érthető módon. Kutyául beszél és erre tanítja az embereket is.

2010. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2%
kutyául beszél, meg jeleket ad nekik... JÁÁÁJJJJJ persze pesze vegyétek be ezt az elvont maszlagot. Falnak megyek rögvest :D:D jót nevettem:D
2010. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Cesar Milan csodálatos kutyadoki a kutyákal suttogó, terapeuta én szertem és kutyás tanácsai beváltak mert fétem kutyáktol dem ár nem megtanultam mitől függ az energia hasonlok példaképem meg 2 haveromnak
2010. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 capsread ***** válasza:
100%

A kutyák nem igazán tudnak beszélni, ezért jobb híján testbeszéddel kommunikálnak. A testbeszédes kommunikáció az emberek közt is megfigyelhető. Na mármost, aki ért a kutyákhoz, az képes kiolvasni a testbeszédükből a "terveiket", hogy támadni fognak-e, vagy behódolnak, stb. Azt, hogy energiákkal kommunikálnának a kutyák, mondjuk fura, de több dolgok vannak földön és égen mintsem bölcselmünk álmodni képes. Akár igaz is lehet.


De az eredeti kérdésre válaszolva: egyáltalán nem agresszív. Ha megnézel egy műsort, a kutya az előtt támad neki, hogy ő megrángatná a nyakörvét. Az emberek nagyon fel tudják fújni, hogy ez kegyetlen, meg nehogy megüssük a kutyát, és a többi... A farkasfalkák vezére, hidd el, nem klikkerrel tanítja a farkasoknak a helyes viselkedést. A kutyáknál ugyan így van. A falkavezér használ testi fenyítést. Ez pont olyan. Ettől a kutya nem fogja megutálni (persze, testi fenyítést használni nem célszerű. A kutyákat önön szórakoztatásra bántani meg kegyetlenség).

Most az, hogy megrángatja a fojtót, az nem kegyetlenség. A kutya azt tudja meg, hogy "ha ezt csinálom, utána megrántják a nyakörvem, ami nem jó, inkább nem csinálom ezt".

Szóval, nem, nem kegyetlen.

2010. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Ha a Cesar nem fegyelmezné meg a vörös zónás kutyákat par force módszerrel akkor ezek a kutyák többsége a másvilágra kerülne. Nagyon jól csinálja amit csinál. Idehaza is a kutyaiskolák többségében alkalmazzák a rendkívül agresszív támadó kutyákkal szemben.
2011. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem agresszív ...az ott be mutatott dolgokat megcsináltam a kutyámmal és rengeteget fejlődőt azóta ...meg ha agresszív lenne a kutyákkal kapcsolatban akkor őt is megtámadnák és a kutyák behódolnak neki szóval szerintem sokat tud.. attól hogy vkinek nem szimpatikus a módszere az így járt.. csak kényesztetéssel és csupa jó indulattal nem lehet kutyát nevelni.. magabiztos határozottság kell..nekem egy bichon frise-em van és mivel a családból csak én nevelem C.milan módszerével rám is hallgat a legjobban pl ha a parkba elengedjük akkor se a tesómnak se anyámnak nem jön oda csak nekem
2011. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Norczy ***** válasza:
100%

én is csak dícsérni tudom Ceaser munkáját! Nekem is sikerem volt már ezzel a módszerrel több, különböző problémájú kutyánál. Sokat segített a kutyatestbeszéd megértésében is!

Szerintem nem agresszív a kutyákkal szemben. Nem akarok rossz indulatú lenni, de van egyáltalán olyan kutyatartó a Földön aki,már ne vágott volna le taslit a kutyájának például?.

Az hogy pl. a tacsit meg földnek vágta a műsorban, csak lerántotta a kanapéról. Hagyta volna hogy arcon kapja a gazdáját? És az energia, nos igen! Én sem hittem amíg nem egy kínai gyógyászatban dolgoztam és a saját testemen nem éreztem az egészet! Én is hitetlenként kezdtem!

Szóval szerintem akinek nem tetszik, ne nézze, olvassa!

2011. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Doruss ***** válasza:
Szerintem jó, amit csinál. A kutyák azért támadnak neki, mert valószínűleg neveletlenek, épp ezért van ott. Amúgy meg megpróbálja kutyák számára érthető módon megértetni velük, hogy mit csináljanak. Ezt általában el is mondja. Ő legalább ért a kutyákhoz. És lehet, hogy a te szemedben agresszívnek tűnik, de szerintem ez teljesen normális. És persze, hogy rángatja, mert te mi mást csinálnál egy félrenevelt ebbel? A kutyának attól nem lesz semmi baja, mert azért nem rángatja olyan durván. És nap mint nap látok olyan emberek az utcán akik hatszor olyan erővel cibálják a kutyájukat rövid pórázon, hogy szépen menjen. Na, az tényleg kínzás. De amit C. Milan csinál, az egyáltalán nem az.
2011. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!