Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha az 1 éves boxerünkhöz...

Ha az 1 éves boxerünkhöz hozunk még egyet (3 hónapos), vajon hogy fogadja?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Az sok mindentől függ!

Milyen a mostani neme? Milyet akarsz hozzá hozni? Hogy viszonyul a többi kutyához? ilyenek!:)

2010. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ivartalanított szuka. Más kutyákkal jól kijön, játékos, kíváncsi. Szuka vagy kan lenne jobb mellé?
2010. dec. 4. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért ne fogadná el? A boxer nem egy krokodil! Ha bármi problémát vélnél felfedezni, vedd a kezedbe az irányítást, és fogattasd el. Ez mondjuk 2 nap, napont 2-szer 10 perc.

A nemekről már volt itt ma szó, nem igazán erős befolyásoló tényező. Két kan kicsit harcosabb szokott lenni, de igazából a legritkább esetben múlik ezen a békesség. Kontrolláld az ismerkedésüket, meg a játékukat, és nem lesz baj. A kutyák alapvetően társas lények, a boxerek pedig elég barátságosak, és viszonylag stabil idegrendszerű nyugott kutyák. nem hiszem, hogy problémás lenne.

2010. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első hozzá szóló vagyok!

Akkor mindegy hogy milyen nemű!

De nyugodtan vehetsz hozzá másikat!:)

2010. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem hiszem, hogy gond lenne belőle. :) A felnőttek örömmel fogadják a piciket (általában). :) Nálunk legalábbis mindig nagy volt az öröm, mikor kölyök kutya került a házhoz. Az összes többi boldogan üdvözölte, hívta játékra, szaglászta, stb. :) Így a kicsi is mindig könnyebben oldódott, és szokott az új helyhez. :)

Most van egy 5 hónapos kan németjuhim, amikor őt haza hoztam a másik 3 kutyám mellé (1 kan és két ivartalanított szuka) akkor nagyon nagy boldogság volt. :) Érdekes, hogy a kan játszik legtöbbet vele a lányok nem foglalkoznak a gyerkőccel annyira. :) Érdekes is egyébként, hogy a kölyök nem is sírt éjszaka, nem hiányolta az anyját, testvéreit, hanem nyugodtan átaludta az éjszakát (persze ő kinti kutya), mert tudta, érezte, hogy nagyon jó helyen van. :)

Szóval nem kell félni, szerintem sokkal boldogabb lesz, hogy lesz még játszó társa, amikor épp a gazdiék nem érnek rá. :)

2010. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! :D *Első napokban nem sírt éjszaka.. bocsi, ez lemaradt. :D
2010. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2010. dec. 4. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!