Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák is menstruálnak?

A kutyák is menstruálnak?

Figyelt kérdés
Szóval 7 éves foxterrierem (szuka) vérzik odalent,most tapasztalom nála először (vagy eddig nem vettem észre,nem tudom :S).Valami komolyabb baja van vagy csak megjött neki?
2010. dec. 5. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
uh-.-"
2010. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
60%

minek van kutyád ha nemtudsz ilyen alapvető dolgokat ?!

tüzel mert b.szni akar -.-

2010. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ez kicsit durva, hogy 7 évesen vetted észre...nem elírtad és 7 hós?

Amúgy igen megvan neki, de ezt a kutyáknál tüzelésnek hívjuk. Nagyon vigyázz rá olyan 10 napon át, ha nem akarsz kölyköket! Ha egy kan a közelébe férkőzik elég egy pillanat, és megvan a baj. Ő ha úgy érzi az idő alkalmas, nem fog ellenkezni.

2010. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

7 éves??

Remélem elírtad és tény,hogy ezt tüzelések hívják és ebben az időszakban lehetnek kölykei,szóval ne vidd kan kutyák közelébe..meg sétálni is csak olyan helyre ahol nincsenek kutyák.

2010. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 capsread ***** válasza:
Tüzelésnek hívják, három hétig tart, oda akar majd menni minden kanhoz, a kanok meg hozzá, hogy "azt" csinálják. Amúgy, kb. 1 éves kora óta minden évben 2x van ilyen...
2010. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaaaaaj bocsi xD nem 7 éves 7 hónapos ajj... xD,köszönöm nektek most megnyugodtam :)
2010. dec. 5. 12:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Előttem lévők leírták amire figyelj, viszont ennek azelőtt kellett volna utánnanézni amielőtt kutyát veszel.
2010. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelj már, mert ha befedezi egy kan akkor ilyen fiatal korban nagy esélyes van rá hogy belepusztul az ellésbe.

Ird be google-ba "kutya tűzelés", sok találat lesz, olvass.

2010. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a szuka kutyádat ivartalanitani kellene nem elég ivaréret tüzelés-nek hivják a menstruáciot ilyenkor kanok is elveszti mind két nem a fejét elkoborolnak szerelmükhöz.
2010. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
először 7-8 hónapos korába tüzel a kutya utána már fél évente
2010. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!