Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák is menstruálnak? Mit...

A kutyák is menstruálnak? Mit tegyek ellene a lakásban?

Figyelt kérdés
Akarok egy szobakutyát, aki lány legyen, és azt mondták h fiú legyen mert a lány menstruál. :S Ha ez így van, mit tegyek, hogy ne legyen olyan a lakás, stb?
2010. máj. 3. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ivartalanítsd. az ár változó minden orvosnál, de azzal, hogy ivartalanítod, még betegségeket is megelőzhetsz.
2010. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ivartalanítsd!
2010. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A szuka kutyus évente 2x tüzel, és akkor csepegtet valamennyi vért.

Vagy olyan helyiségben tartsd arra az időre, ahol nincs szőnyeg (járólap vagy parketta van), vagy kisebb testű kutyáknál láttam már olyat is, hogy pelenkát tettek rá.

És az ivartalanítás is jó ötlet lenne.

2010. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A szuka kutyák tüzelnek, nem menstruálnak.7 havonta kb.

1.Ivartalanítsd

2.Tüzelőbugyi

Nekem is lakásban van a szuka kutyám, és semmi gond nincs.

2010. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A kutyák NEM menstruálnak, TÜZELNEK!

Jó esetben egy évben 2X.

Ez általában másfél-két hetes vérzéssel jár, de ne olyan intenzív vérzésre gondolj, mint a nőknél, hanem csepegtetésre.

Van olyan kutya, akin észre sem veszed, mert állandóan tisztítja magát, és persze van, aki azért rendesen csepegtet, pláne a nagyobb testű kutyusok.

Nekem is szobakutyám van, ágyban alvós ráadásul.

Ilyenkor a saját helyén alszik, ahová leterítek olyan törölközőt, vagy puha rongyot, amit mi már nem használunk, és passz.

Langyos vízzel néha le kell mosni, ill. a tüzelés után megfürdetni.

Amúgy lehet kapni tüzelőbugyit is, külömböző méretekben, amibe betétet szoktak tenni.

Én feleslegesnek tartom, de van, akinél nagyon hasznos, pláne, ha erősebben vérzik a kutya.

2010. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Lehet h vicces, de mi egy női bugyiba raktuk a betétet. a farkának meg vágtunk egy kis lyukat, így szaladgált a kutyus :)
2010. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ivartalanítom, és nem lesz gond! :)
2010. máj. 3. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Okos és felelős döntés. Jó kutyázást!
2010. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!