Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen betegségre utalhat ha...

Milyen betegségre utalhat ha a kutya nem eszik?

Figyelt kérdés

Zabagép beaglem nem eszik. Foga nem fáj, tegnap még evett rendesen. Hallom, hogy korog a gyomra. :S

2 éve van nálunk.


2010. dec. 6. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag minden betegségnek első tünetei közt van, hogy nem eszik a kutya. Kb. százezer-féle dolog lehet, a legenyhébbektől a legdurvábbakig. Kennelköhögéstől bélgyulladáson át gyomorcsavarodásig tényleg bármi okozhatja.


Orvos tud diagnózist modani. Addig is míg oda nem értek az orvoshoz, mérj egy lázat, nagyon figyeld, hogy milyen a kedve, iszik-e, kakil-e, pisil-e.

2010. dec. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Játszottunk, ivott, séta közben élénk volt.

Elfáradt, alszik.

2010. dec. 6. 09:16
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy kakilnia kell, azért nem eszik. Levittem, elvégezte a dolgát, kicsit megmozgattam.

Nem látszik rajta hogy beteg lenne, csak nem éhes.


És ez egy beagle-nél fucsa...

2010. dec. 6. 09:17
 4/8 anonim válasza:
lehet hogy férges
2010. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapja kapott féreghajtót.
2010. dec. 6. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb 3 napja az én beaglém se ette meg a vacsiját reggel pedig a reggelijét, ő is kajamániás.Rajta se látszott semmi ugyan olyan volt mint máskor.Szerencsére az esti vacsit már befalta azóta rendesen eszik.Én se értettem miért lehetett.
2010. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen gyorsan múló étvágytalanságról van szó, az általában valami vírus. A szervezet nem fecsérel olyankor energiát az emésztésre, hanem a vírus elleni védekezésre összpontosít minden energiát.


Gyerekekkel is előfordul az ilyesmi.

2010. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most meg ismét zabál mintha semmi se történt volna.. Mivel már 2 éves elmúlt, lehet hogy ráállt arra hogy este egyen? (Mert amúgy reggel szokott enni)
2010. dec. 6. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!