Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az egyértelmű jele, hogy a...

Mi az egyértelmű jele, hogy a kutya kiválasztott téged?

Figyelt kérdés
Többen írták itt, hogy a kutya választotta ki őket. Van-e ennek egyértelmű jele vagy csak utólag döbbensz rá?
2010. dec. 6. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tágított az ölemből, és az államat harapdálta. Pedig én szukát akartam... letettem, a szuka valahol elbújva egy sarokba, kiskan meg mászott vissza az ölembe, és kitartott amellett, hogy az államat rágcsálni jó buli.


Aztán nem bírtam ellenállni és hazahoztam. Míg ez leírtam, teljesen az orromban éreztem a kis babakutya szájszagát :)))

2010. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1%

"Míg ez leírtam, teljesen az orromban éreztem a kis babakutya szájszagát :)))"


fújjj de gusztustalan

boa

2010. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Én nem hiszek ebben a "kutyám kiválaszt engem" módszer. Én a kölyök tesztekben hiszek és a tenyésztő elmondásainak arról h melyik kölyöknek milyen a jelleme. Én ezek alapján választottam kölyköt és ahogy látom felnőni a sajátomat és az alomtesókat, tudom h tökéletesen döntöttem :o) Azt kaptam, amit szerettem volna.
2010. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval.
2010. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem menhelyi mentett kutyám lesz örökbefogadot és nem én választom kutyát hanem kutya engem amelyik önkéntesként jobban velem hajlando csoport foglakozásokon csinálni mindent pl:.sétáltatás tanitás akkor menhelyi munkám végén őt viszem haza energiátol függ kennelje elé megyek oldalra állok amelyik egyforma energiáju az enyémel
2010. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
részemről is úgy volt h a kutya választott engem.2en voltak mindenki győzködött h a szukát válasszam mert hasznot is húzhatok belőle.de nekem nem pénz szerzési célból kellett a kiskutya.a kan ahogy bementem a kennelbe futott oda hozzám és el kezdett harapdálni:) egyből tudtam h nekem ő kell:) az nap éjjel már be is foglalta a párnámat az apró mopsz kutyus és a fejem fölött aludt:)
2010. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Onnan hogy odajön hozzád és olyan kérlelő szemekkel néz rád... megnyalja a kezed... =)
2010. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!