Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon hagyhatok egy Bichon...

Otthon hagyhatok egy Bichon Bolognase kutyát egyedül?

Figyelt kérdés

Suliba járok és 13:30 körül már itthon is vagyok. Addig maradhat egyedül?

Írnátok még nekem tulajdonságokat a kutyussal kapcsolatban?


Előre is KÖSZIII!!!


2010. dec. 6. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Nézd, én azt mondom, csak akkor vállalj be kutyust, ha a szüleid is szeretnék annyira, mint te. Míg te távol vagy, ki fog vele törődni? Amíg kölyök, szinte állandó felügyeletre van szüksége, mint egy kisbabának.
2010. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja!Amúgy nyár elejére kérném.Elfelejtettem leírni

BOCSIIII

2010. dec. 6. 16:50
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
nekem is Bolognese kutyám van én is suliba járok,ha hazamegyek akkor viszem le.Addig otthon van egyedül ez attól is függ hogy milyenek a szomszédok,mert eköször biztosan fog ugatani elejinte,mi úgy csináltuk hogy odaadtuk neki a kaját és gyorsan elmentünk otthonról,mikorra megette akkora már nem is voltunk ott....
2010. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valóban sok törődésre van szüksége egy kis kutyának, de mivel a gazdik többsége iskolába jár vagy dolgozik nem tudja 24 órás felügyelet alatt tartani a kutyust. Arra viszont számits, hogy mig kölyök a kutyus, addig nagyon sok kárt tud tenni, sok mindent szétrág, és amig nem szobatiszta, addig bizony takaritani is bőven kell utána.
2010. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan otthon lehet hagyni.Nekem is bolognese kutyusom van és semmi baja nem lesz az alatt a fél nap alatt amig egyedül van.Általában végigalussza azt az időt.Pár nap alatt megfogja szokni.Persze miután hazaérek foglalkozok vele,de van,hogy adélután is inkább elvonul ha elege van belőlem:D
2010. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Egy Bichon Bolognese kutyát pont nem lehet... Mitől más Ő mint akármelyik másik fajta? :)

Egyébként ha nyárra kéred de utána is van aki délelőtt foglalkozzon vele amíg kölyök akkor nyugodtan. Felnőtt korára meg akár ki is bírja majd pisilés nélkül azt az időszakot amíg Te suliban vagy. Viszont amíg nem bírja ki addig szükség lesz a szüleidre is.

2010. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. dec. 7. 18:46
 8/12 anonim ***** válasza:
anyukámnak palota pincsije van és rászoktatta a kutyust macskaalomra. Először hülyén hangzik, de ha a kutyusnak pisilni vagy kakilni kell és nem tudja azonnal levinni, akkor nem tartogatja, elvégzi oda a dolgát.
2010. dec. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan keverékem van, most három hónapos, nemrég (kb másfél hete)hagytuk egyedül először három órára délután, nem csinált semmi rosszat. Aztán pár napra rá öt órára, na akkor kiakadt, szétszedett egy papírt, megkezdte a pálmát, leszedte a kanapéról a párnákat, de ezen kívül semmit sem csinált, nem is kakilta-pisilte össze a lakást. Tegnap reggel héttől délután kettőig volt egyedül, és még egy porszemet sem mozdított, a kutyapelus ellenére sem pisilt-kakilt össze semmit. :) Pár alkalom, és meg fogja szokni, hogy egyedül is kell néha lenni. Ráadásul ez a fajta, ami neked lesz, tudtommal elég intelligens, szóval hamar rájön, hogy van ilyen, és szépen átalussza a napot. Csak utána sokat kell majd vele játszani. :D
2010. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Remélem,ha kapok kutyust nem csinál semmi rosszat! :D
2010. dec. 8. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!