Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire jó az apportfa?

Mire jó az apportfa?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 17:38
 1/5 zsuzsabazsa ***** válasza:
Az apportfát többnyire a sport kutyázáskor használják a kutya iskolákban meg különböző versenyeken. Az apportfa fából készül úgy néz ki mint egy mini súlyzó. Úgy van kialakítva, hogy a két végén van két bumszli és közte csak annyi hely, hogy a kutya pofája beférjen és meg tudja fogni stabilan. Arra jó, hogy a kutyának eldobják és mikor a gazdi parancsot ad a behozatalra a kutya behozza és a gazda elé ülve tartania kell mindaddig míg vezényszóra át kell adnia a gazdának.Erről még többet is írhatnék, ha szeretnéd.
2010. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az un.apportírozás kelléke.Különböző nagyságokban gyártják.

Ezt szokták eldobni a kutyának, és ezt hozza vissza.


[link]

2010. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam kölyöknek rágcsa. Felnőttnek a munkán kívül vízbe bedobni remek dolog.
2010. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom, hogy miért jobb, mint mondjuk a dummy vagy bármilyen visszahozható játék. Nekem kicsit veszélyesnek tűnik, mivel fából van, ha eltalálsz vele valakit.. éb olyan műanyag, könnyű dummy-t szoktam használni, van olyan is, ami víz tetején úszik, és nem nehéz.
2010. dec. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsónak:


nem mindennapi játékra van kitalálva, hanem sportkutyás kellék. nem futkosó kutyák tömegébe hajítja bele az ember...

2010. dec. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!