Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz a Való Világba bekerül...

Mi lesz a Való Világba bekerült kiskutyákkal (ha túlélik)? Tényleg örökbe lehet őket majd fogadni? Hogyan?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én eddig csak azt hallottam hogy xy-on a lakók közül hogy kinti emberek hogy fogadhatnák örökbe erről semmit nem mondtak legalábbis eddig nem hallottam.
2010. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki az a Kolosi? xD Nem nézem a műsort, csak az egyik kutyus tetszett meg nagyon, és sajnálom szerencsétleneket... -.- Amúgy kösz a gyors válaszokat máris. :D
2010. dec. 8. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd a nézők örökbe fogadhatják őket. Küldeni kell magatokról egy fényképet és egy kis "beszámolót", ha örökbe akarjátok valamelyiküket fogadni és a Villa lakói fognak dönteni, hogy kik lesznek a gazdik.
2010. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Próbáltuk az elevenebbeket, a vagányabbak kiválasztani, szerintem sikerült, igazi kis rosszcsontok költöznek a Villába. –mondta Kállay Rita, a Rex Alapítvány munkatársa.


A Villába költöző kiskutyák – két kan, egy szuka - neveiről a nézők döntenek. Az online@rtlklub.hu e-mail címre beérkezett névajánlatok közül a legjobbakat választjuk majd ki. Jó ötletelést!"

2010. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hivatalos rtlklub szöveg az, hogy a villalakók választanak majd gazdit... Látom is a lelki szemeim előtt, ahogy Szandika azon morfondírozik, hogy melyikük lenne 15 éven át felelősségteljes :S


A Rex a Facebookon azt írja, hogy minden örökbefogadást ők intéznek.

2010. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, örökbe lehet fogadni őket.


Amúgy nem tudom miért kell sajnálni azokat a kiskutyákat...Ezerszer jobb, mintha egy rideg menhelyen kéne hetekig, hónapokig szenvedniük. Bent vannak, melegben, Hill's tápot kapnak, senki nem bántja őket.


És csakkitti, nem minden menhelyet érdekel hova kerül a kutya és nem követik a sorsát 15 éven keresztül..Mellesleg nem igazán lehet kiszűrni milyen sorsa lesz a kutyának, lásd a Noét, akik nagyon szigorúak ilyen téren, mégis rendszeresen visszakerül hozzájuk kutya a rossz tartási körülmények miatt.

2010. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!