Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor kell etetni a kiskutyát?

Hányszor kell etetni a kiskutyát?

Figyelt kérdés
Holnap kapok egy nyolchetes labrador keveréket.Naponta hányszor kell etetnem ? még iskolába járok..
2010. dec. 8. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A kölyökkutyákat naponta 3x kell etetni, de mindig kisebb adagokat kapjon. Később átálhatsz lassanként a napi 2x-i etetésre.
2010. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

reggel...délben...délután...este...


8hetesen még nagyon kicsi...sokat fog sírni... én 3-4 hónaposan hoztam el a kutyámat és igyis sirt 1 hétig..

2010. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha csak délben etetem meg először az nagyon nagy baj ?
2010. dec. 8. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:

az állatorvosom szerint féléves koráig 3 etetés (reggel, délben este)féléves korától folyamatos átállással 2 etetés (este reggel, tehát a déli adagot vedd el, ilyenkor megesik hogy kezdetben éhes lesz)azután az 1 éves kortól való normál etetés a napi 1, ami a vacsora. Reggel pedig az eddigi adag kb. egynegyed részét adhatod neki, ha nagyon nem bírja. Az én kutyusomnál bevált!

Én 7 hetesen hoztam el a beagle-met, és csak a kenneljében sírt úgy két napig este mikor becsuktuk de akkor is csak 20 percig. Mondjuk kutyája válogatja, de ha szeretettel gondoskodsz róla az első perctől kezdve, akkor hamarabb túl fog esni ezen.

Sok szerencsét, és sok boldog évet nektek együtt: Noncsi és Louie

2010. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.Még az lenne a kérdésem,hogy mit rakjak be a házába,hogy ne fázzon ?
2010. dec. 8. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tavaszig lakjon bent a lakásban. És eleinte inkább naponta négyszer kellene neki enni adni, de ha nem tudod megoldani, akkor a három is megteszi.
2010. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!