Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kajával, hányszor kell...

Milyen kajával, hányszor kell eteni egy nap egy 2 hónapos tacskó kiskutyát? Ha esetleg hasmenése lesz mit szabad neki adni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is 2 hónapos tacsit és más kutyát is el kell vinni állatorvoshoz, hogy megkaphassa a kötelező oltást, meg a féreghajtót stb..

Ott meg nyílt terep van, mert az állatorvos megmondje mit a legjobb adni neki, de van kiskutyáknak való konzerv is.

Ha sok füvet eszik, az utal hasfájásra.

2009. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen az oltásokat már megkapta,de pont azért kérdeztem az ETETÉSRŐL,mert ilyen instrukciót nem kaptunk.Nem eszik füvet,hanem hígabb a széklete néha.Erre utalt a másik kérdés.
2009. jan. 16. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy két hónaposan megkapta MINDEN oltását. Valami nagyon nem stimmel ebben. Amúgy kajának jó minőségű tápot ajánlok, mint pl. Acana, Eukanuba, Royal Canin. De szerintem mindenképpen keress fel egy állatorvost és kérdezd meg tőle ezeket a dolgokat!
2009. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván úgy értette, hogy a korának megfelelő oltásokat megkapta. 2 hónapos kutyának napi 4x kell enni adni, tápot (lásd feljebb) vagy tápot konzervvel keverve. Hasmenés esetén adj neki egy kis főtt rizst a kajájába.
2009. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hasmenésre főtt csirkecomb/mell(mindkettő csont és bőr nélkül)rizzsel.tejet ne adj neki attól is lehet hasmenése.4szer kell etetni.lehet,hogy a tápváltástól van hasmenése.
2009. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen,úgy értettem,hogy a korának megfelelő minden oltását megkapta.Amúgy nem az én kutyusom,hanem anyukámé,de neki nincs lehetősége internetezni,ezért kért meg engem,hogy nézzek utána.Egyébként azóta találtam még egy kifejezetten tacskós weboldalt is,csak gondoltam a gyakorlott gazdik tanácsát is érdemes megfogadni.Köszönöm mindenkinek!
2009. jan. 16. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok kutyus pontosan a csirkefehérjére allergiás. Így én hasmenés ellen azt nem ajánlanám! Tápváltásnál lehet egy kis hasmenés de ha napokig tart azzal már orvoshoz kell menni!


Jó minőségű kölyök táppal kellene etetni, az egy tacsinak nem egy nagy összeg. pl. pro plan, hill's, acana

2009. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!