Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható kutyapanziót...

Megbízható kutyapanziót tudtok Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne ahol lakásban tartják a kutyákat.És ha van tapasztalatatok arra is kíváncsi lennék.
2010. dec. 8. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem van ismerősöm Vácon, de én is el tudok vállalni kis termetű kutyit. Nekem yorki kanom van.
2010. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Bal oldalon ott vannak a Budapesti panziók, kerületenként különszedve.

2010. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Első válaszolónak köszi de egy német vizslám,és egy spánielem van.
2010. dec. 8. 19:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a Strázsába hordom panzióba a kutyám már rég.

Normális a személyzet,a gondozó lányok imádják a kutyákat,az enyém szívesen megy oda,farkát csóválva sétál be a kennelbe.

Bent a házban fűtött szobák vannak,ezekben több kutya van együtt.Vannak "magánszobák"is a kennelsoron hátul,szintén fűtöttek.

Ajánlani tudom.A Népligetben van egyébként,a honlapjuk talán ez:

[link]

2010. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Nemtudom hogy vagy vele, de én soha de soha nem vinném a kutyámat panzióba. Nem azért mert nem bízok meg bennük. De ha jobban belegondolok...Te mit csinálnál ha egy teljesen idegen helyre vinnének és bezárnának egy ketrecbe? Behuznád füled farkad. Az én kutyám szerintem kidobná a taccsot ott pl. Annyira nagy széja van de ha valaki megakarja fogni akkor annyira megilyed :P Énis megyek el karácsonykor. Nekem apám szüleinél szokott lenni, de most az osztálytársamnál lesz akit már jól ismer (:

Remélem tudtam segíteni!

13/L

2010. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmivel nem rosszabb a kutyánk anzióban,mint ismerősnél.Mindkét esetben idegen helyen hagyod.

Az én kutyám pánikbeteg(!!!)mégis imádja a panziót.

Ha annyira megviseli a kutyát lelkileg,akkor nem értem,miért húz befelé már a panzió kapujában a kennelsorra :)

Vidékre költöztünk,havi 1 nap megyünk fel Pestre ügyet intézni,akkor van az Ezredes Asszony panzióban.

Jobb neki,mintha otthon lenne egyedül a házban 10-12 órát,és mi is nyugodtak vagyunk legalább miatta.

Volt már több napra is,az sem viselte meg.

2010. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Azért tettem fel a kérdést mert az én kutyáim még nem voltak panzióban.És mivel úgy szeretem Őket mint a saját gyerekemet,éppen ezért szeretnék minnél jobban meggyőződni,hogy jó helyre kerüljenek arra az egy napra.Annak a válaszolónak aki ezt nehezményezte csak annyit:Szerencsés vagy,hogy van ismerősöd aki tud a kutyádra vigyázni.Nekem sajnos nincs.Nem szívesen viszem Őket idegen helyre de sajnos más választásom nincs.Tudod vannak olyan helyzetek amikor a muszály nagy úr.
2010. dec. 10. 22:38
 8/10 A kérdező kommentje:
És még egy megjegyzés:olyan helyet keresek ahol lakásban vannak.Mivel nálunk is lakásban vannak.
2010. dec. 10. 22:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Első válaszoló vagyok, a strázsa nagyon kulturált, amikor még sztaffim volt, akkor voltunk ott vele suliban, és akkor néztem, hogy milyen jó a panzió része is!

Hogy mért nem jutott eszembe?! :)

Üdv

2010. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves kutya gazdik!


A következő pilisvörösvári családias kutyapanziót ajánlom figyelmetekbe:

www.kutya-panzio.gportal.hu :-)

A kutyusoknak sok mozgási lehetőség biztosított és a kistestű kutyákat lakásban tartják igen barátságos körülmények között.

2011. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!