Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó döntés innét...

Szerintetek jó döntés innét kutyust venni? : )

Figyelt kérdés

2 nagyon jó törzskönvyes szülő: wayward wivern undine, és first of goldstar johhnie walker red.


Mindkét szülőnek láttam a törzskönyvét, és a tenyésszemlét is !(személyesen láttam a papírokat, szóval nem holmi szaporítókról van szó !)Nagyon figyeltek rá, hogy melyik kanhoz viszik pároztatni a szukájukat.A kan tenyésszemlén ezt a minősítést kapta: tenyésztésre javasolt.


Mindkét szülő nagyon kedves, jó természet, egyáltalán nem fedezhető fel agresszió.Szóval az idegrendszer is tökéletes.Minőségi tápon nevelik a kiskutyákat, és nem a pénzre hajtanak.Beszélgetek velük msn-en és a kiskutyákról amiket eladnak, szeretnének hallani a jövőben is..kérnek a fejlődésükről képeket stb..nagyon a szívükön viselik a kiskutyák sorsát. Én úgygondolom nagyon megbízhatóak.Ismerem a tenyésztőt akitől vásárolták a szukájukat, nagyon rendben van az a tenyészet, sokan dícsérik. A kan vérvonala pedig egyszerűen tökéletes. Magyarország legsikeresebb kanjai között szerepel az apja.



[link]


2010. dec. 9. 18:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. :) A kutyusok szerintem nagyon szépek. A legjobban a kan kutyájuk tetszik. Azt látni, hogy nem szaporítók, mindenképpen jobb mint némelyik amstaff hirdetés.
2010. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
törzskönyve lesz?
2010. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
hát persze, hogy nem.... :S
2010. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem teljesen jó hely! :) Lelkiismeretesek a gazdik, és ha valóban ilyenek is maradnak akkor szuper. :)

Szép anya és apa is! :) Ha valóban tudsz bánni a fajtával, akkor hajrá! :) Sok sikert az új picihez! :)

2010. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
50%
Igen jó döntés!:) Miért gondolod hogy nem? Nagyon szép kölykök! Tudod már melyiket szeretnéd?
2010. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
19:01 mi nem? Utolsó vagyok!
2010. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
Szerintem a TK-re gondolt. :)
2010. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:
nekem egyáltalán nem fontos a TK, ha tudom , hogy a szülők minden szempontból csodásak.Mindenképp venni fogok tőlük, már ki is választottam , csak a véleményetekre vagyok kiváncsi:)
2010. dec. 9. 19:08
 9/68 anonim ***** válasza:

"2010. november 13.-án Wayward Wyvern Undine (Nexi) és First of Goldstar Johhnie Walker Red (Troy) fajtatiszta (törzskönyvezett) Amerikai Stafforshire terriereknek kölykei születtek (tk.-nélkül)." = szaporítók....


kérdező, ha neked nem fontos a tk, akkor a fajtát sem tiszteled, de tök jó, hogy szaporítókra szórod a pénzt...egyáltalán hányadik almot hozzák már le?????

2010. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
na idefigyelj okostojás. miazhogy szaporítók? tisztában vagy te azzal hogy mitjelent ? Itt mindkét szülő KIVÁLÓ GENETIKAI HÁTTÉRREL RENDELKEZIK, és elárulom , hogy első alom. ha szaporítók lennének, akkor basznának rá, hogy milyen kan fedezi be a szukájukat..de ők hetekig keresgették, hogy melyik lenne a legmegfelelőbb. és hosszas keresgélés után akadtak rá erre a kanra. És csak olyan kanok jöhettek szóba akiknek van tenyésszemléjük és törzskönyvük..milyen szaporításról beszélsz??? nézz utána mitjelent pff.
2010. dec. 9. 20:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!