Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Victoria Stillwell szerint...

Victoria Stillwell szerint nem jó ha csak száraztápot eszik egy kutya?

Figyelt kérdés
Múltkor láttam egy részt és azt mondta, nem jó, ha folyton csak szárazat esznek, mert unalmas, kellenek új ízek is. Konzervvel keverte össze a tápot, egy másik részben pedig darált hússal. Szerintetek is az az ideális?
2010. dec. 10. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem, a kutya nem az ízek miatt eszik...

A konzervnek ráadásul semmi tápértéke, felesleges.

Jó minőségű táppal kell etetni, az a leggazdaságosabb és legegészségesebb a kutya számára.

2010. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Victoria Stillwell is tud marhaságokat mondani. Azért nem kell mindent bevenni, ami elhangzik a TV-ben.
2010. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A száraz táp, még a jó minőségű is, tartalmaz tartósítószert, meg olyan anyagokat, amik nem biztos hogy pont a te kutyádnak jók.

Én vegyesen etettem a kutyáimat. Kaptak száraz tápot is, de mellette nyers marhamájat, főtt húsos csontot, húslevest, de estenként tésztát és rizset is, mikor nem volt időm főzni, akkor konzervet rizzsel vagy puffasztott gabonával. Kaptak főtt zöldséget is, figyeltem a vitamin szükségletükre, és kiegészítőnek kaptak kutyavitamint, idős korukban pedig roboráló készitményeket az izületeikre.

2010. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és menhelyen is a száraz táp mellett, minden nap kaptak főtt ételt. Mondjuk ott nagyon fontos volt, hogy elég nagy legyen a kalória, amit kapnak, mert rosszul tápált kutyákat kellett felhizlalni, illetve télen az étel minősége javított a túlélési esélyeiken.
2010. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyers marhamáj??? te jó ég. nem adnék nyerset a kutyámnak, tele van baktériumokkal...
2010. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, nyers húst soha!


Amúgy a prémium tápok tartósítószer-mentesek, soha az életben nem tudod úgy összeválogatni saját magad az alapanyagok, hogy minden szükséges tápérték meg legyen a kutyának. (nézd csak meg pl egy acana táp összetételét...csirke, hal, tojás, kb 15 fajta vitamin, minden szükséges ásványi anyag, gyógynövények, zöldség, gyümölcs, felsorolni nemlehet, még rengeteg minden...)

És a kutya minden nap ezt eszi, nem csak néha kap zöldséget...

2010. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!