Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele? Segítség

Mit csináljak vele? Segítség

Figyelt kérdés
Van egy magyarvizsla kutyám.és kint lakik az unvaron de estére van neki kialakítva fábol ház.igazábol disznoolbol tell neki átalakíva.és amikor becsukom oda akk elkezd vonyítani.és majdnem egész éjjel vonyít.ha pedig kint marad az udvaron akkor meg az elso moccanástol amit meglát megijed és akkor is vonyít egész éjjel.vettem neki ugatás gátlo nykorvet de nemhasznál.mit csináljak vele?hogyan tanitsam meg vele h éjjel aludni kell és nem vonyítani?szegítség! :(
2010. dec. 10. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy fél kint (: Probáld meg becsukni a garázsba ha van hogy ott elvan-e sok sikert!

13/L

2010. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de egy garázs szeru ház van neki kulon kialakítva.
2010. dec. 10. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor nemtudom =/ Estére nem szeretnétek beengedni előszobába? Lehet, ha érzi a szagotok akkor megnyugodna!

13/L

2010. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg van neki szokva, hogy egész nap kint van és szabadon mászkálhat, azt csinál amit akar. Este meg nem bírja a bezártságot :) Én kutyum is ilyen volt de utána megszokta, meg új helyre került, közelebb van a a bejárati ajtóhoz. Az is lehet, hogy zavarja, hogy így nem tudja, hogy mi történik kint.
2010. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos hogy fél ott bent is. Ha csak nem fázik.

Estleg egy másik kutya aki már tapasztaltabb?

2010. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!