Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele? Segítség

Mit csináljak vele? Segítség

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1372146-mit-c..


ez a kérdést már tegnap is feltettem.és oda van írva h ha kint marad éjjelre akk megijed a legkissebb zajtol is pl:ha egy mokus vagy egy kismadár letor egy ágat.és akkor még jobban vonyít.le se lehet álítani.az eloszobába nem engedhetjuk be mert ott van nekunk nyuszi meg tengerimalac és félek a szétépné oket.meg anyukám sem engedné meg.és van mellete egy másik kutyus is.az a baj ha a magyarvizsla elkezd vonyítani akkor a masik kutyus is rázendít.már nem tudom mit csináljak vele.az a legroszabb hogy ha megilyed akkor elkezdi tépni a másik kutyust már volt h egy hajszál hílyán megfujtotta szegényt.és már nem tudom mit csináljak.már attol is félek h egyszer minket fog bántani.mincs valakinek valami otlete?mert én kifogytam beloluk


2010. dec. 11. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit csinál napközben?
2010. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szóval a magyar vizslád a problémás? Mennyi idős a kutya? Úgy látom komoly gondok vannak vele. Viselkedészavarra utalnak az említett dolgok. Próbálj szakember segítségét kérni.
2010. dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nát van neki egy bodéja aminek kozelibe se megy pedig jo meleg van benne ezért tettunk ki neki egy pokrocot az ajto elé és ott szokott roszketni.meg ha valami reccsenést meghall akkor fut a kapukoz és már vonyít is.és egészen addig nem adja abba amíg rá nem szolok.és utána viszaul roszketni a pokrocára.
2010. dec. 11. 09:36
 4/9 A kérdező kommentje:

igen a magyar vizsla a problémás. egy és fél éves.

az a probléma h kb 100 km-es korzetben nincs kutyasuli.se senki aki kutyákkal foglalkozna.

2010. dec. 11. 09:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Eleget foglalkozol vele?

Sokat mozogsz vele?

Talán jobb lenne éjszaka, ha napközben jól kifáradna.

2010. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor totál magadra vagy utalva. Szerintem próbáldmeg, hogy hosszú sétákra viszed, akár bicajjal is futtathatod, hogy kicsit kimerüljön.Vagy inkább nagyon:)

Kezdetnek! Játsz vele! Talán a figyelnmedre vágyik, és valószínü bizonytalan is.

2010. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom a tanácsokat.megprobálom a hoszu sétákat.eddig is jártam vele csak mostmár megprobálok mégtobbet.bicajjal már probáltam futatni az elso az volt h fejreáltam.koszonom
2010. dec. 11. 09:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy genetikailag ilyen. A szaporított vizslák között sajnos sok az örökölten idegbeteg példány.
2010. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és ilyan idegbeteg pédányokkal lehet valamit csinálni?
2010. dec. 11. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!