Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Beagle 6 hetes kölyökkutya...

Egy Beagle 6 hetes kölyökkutya egy napon mennyit eszik?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 6 hetes beagle kutyám Fanta.És minden nap elég sokat eszik.Szinte mindig zabál.És már olyan mint egy töltöttkáposzta:D . Amikor megvettük,a tenyésztő mondta hogy nem szabad őt túl etetni,mert akkor mindig kérni fogja a kaját és nyávogni fog. De én mindig megsajnálom,és muszály vagyok neki adni kaját. És előre is Köszi!!
2010. dec. 12. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

hát már megbocsáss, de jó idi*ta vagy, egy kölyök kutyát nem szabad túlzabáltatni, főleg egy beagle-t nem


ne adj neki annyit enni, napi egyszer adj neki és akkor se sokat, később, "felnőtt korában" pedig napi 1x, és hetente csak 6x, tehát, hogy te is megértsd: később egy napot hetente ki kell hagyni, egy nap nem kell neki kaját enni, tudod, ő kutya, nem úgy működik, mint egy kutya


egyébként a kutyát nem volna "muszály" töltött káposzta alakúra formálni, viszont egy "hejesírási" szótár nem ártana...

2010. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen mit keres nálad? 8hetes kora előtt nem szabad elválasztani az anyjától! téged csúnyán átvertek, nem tenyésztőtől hoztad hanem mocskos szaporítótól.

És akármennyire is sajnálod nem szabad túl etetni, egy ilyen pici kutya persze hogy mindig enne, de nem érzi határt. Naponta 3x adhatsz neki, de pici adagokat. majd később csökkenteni kell napi 2-re és felnőtt korára napi 1 alkalom. Ha már ilyen felelőtlen voltál hogy rossz helyről vették kutyát legalább az egészségére figyelj és imádkozz hogy ne legyen semmi genetikai baja.

2010. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
na ilyet még nem halottam hogy egy napot ki kell hagyni, a többivel egyetértek, de mi az hogy éheztetni kell egy napig??????
2010. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy hat hetes kölyköt naponta 4szer kell megetetni szerintem, majd ahogy idősödik 3-4 hónapos kora után 3x utána fél éves korától 2x egy nap.. akitől elhoztad, az tényleg nem tenyésztő:S sokszor egyen de keveset, és ne legyen előtte egész nap kaja! amikor adsz neki, 10 percig hagyd enni, majd vedd el előle, és leközelebb a következő etetésnél adj neki. a legfontosabb, hogy maradj következetes, mert így válogatós, vagy rossz evő lesz, nem beszélve a túlsúlyról.. miket adsz enni neki, mennyit és milyen kaját?
2010. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat hetesen tenyésztő nem adja oda a kutyáját. Egyébként a Beagle-k hízásra hajlamosak szóval én a helyedben nem etetném túl a kutyát. Több problémád is származhat a dologból. Adj neki kevesebbet. Csak annyit amire szüksége van. Kölyök kutya egyébként is még napi 3x eszik fél éves koráig. Csak mértékkel!
2010. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

21:34


nem éheztetés, nagyon sok kutyánál ki kell hagyni heti 1 napot, nem átb*szni akarom a kérdezőt, nyugi...

2010. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!