Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A vásárban láttunk 5ezerér...

A vásárban láttunk 5ezerér kölyök Staffordot. Miért került csak annyiba ha átlagosan 20ezer forint körül szokott lenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 18:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Már unalmas ez a mocskos szaporító szöveg...


Most nem azért, de szerintetek 5ezer Ft-ból meg fog élni az illető? Gondolom nem 10 kiskutya született. Ilyen vásárokra általában azok mennek ki, akiknél véletlenül születtek kölykök és nem volt betervezve. Igen, így is felelőtlenség, de azért nem ugyanaz a kategória, amikor valaki 8 éves koráig pároztatja a kutyáját haszonszerzés céljából.

2010. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Látogass el a pécsi vásárba egy vasárnap, ha időd engedi.

Meg fogsz lepődni, hogy hány embernél születnek "véletlenül", a ma aktuális divatkutyák. 2-3 hosszú sor tele kutyákkal. Nem, nem keverékekkel, hanem állítólag fajtatiszta yorkik, beagle-k, staffok, és a ma divatos fajták.

2010. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)


Egy egészséges kutyának nem kell állandóan állatorvos, elég csak az évi egy oltás és féreghajtás. :) Tapasztalatból mondom. Soha egy kutyám nem volt még beteg! :) Vannak/voltak fajtatiszták és keverékek is. :) És valszeg még lesznek is. :)

2010. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért mert manapság már kutyából is hiperszuper kell. Régen is tartottak kutyát, és az az állat megvolt anélkül is, hogy ennyit foglalkozzanak vele. Amúgy szerintem bőven elég az orvosi kezeléseket illetően az évi oltások, meg évente egy vizsgálat. Aki meg foglalkozni akar egy kutyával, az megteszi egy olyannal is, akinek nem díjnyertesek voltak a szülei meg egyebek.
2010. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Úgy bizonyosodhatsz meg arról, hogy fajtatiszta, hogy törzskönyvvel, adják ha akarod, ha nem. A piacos kutyák hivatalosan akkor is keverékek, ha fajtatisztának látszanak és ott csak szaporítók árulnak. Ha fontos neked az a fajta, akkor ne vegyél szaporítótól kutyát!
2010. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék, ha az lenne a természetes, hogy a fajtatiszta kutyáknál a 20 ezer forinton botránkoznának meg az emberek és nem a százezren ill. az ötezren...!
2010. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Francesca_ ***** válasza:
Én tenyésztő vagyok, az idei alomnál kiváncsiságból visszanéztem a kiadásokat, és egy kölyökre visszaosztva több mint 50 ezret(fedeztetési díj, császármetszés, oltások, szűrések, törzskönyv, mikrochip, útlevél, kaja, stb.) költöttem mire betöltötte a 3 hónapos kort. (3hónapos kor után mehetnek az új gazdikhoz)
2010. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!