Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet-e ha egy szuka egy...

Jó ötlet-e ha egy szuka egy társasházban fial?

Figyelt kérdés
A barátnőmék shar pei szukályárol van szó .
2010. dec. 13. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárhol fialhat, ha el tudják őt különíteni a nagy zajtól, és van hová tenni a szülőládát.
2010. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi családi házban laktunk, és télen a tacskónk a nappaliban fialt meg (a jó meleg kandalló előtt) 9 kölyköt. Egy nyikkanása nem volt az anya-kutyának, ha erre gondolsz :) Nem fog zavarni senkit szegényke.
2010. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
maga a fialtatás nem jó ötlet, vigye ivartalanítani!
2010. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem a fialás a gáz, hanem 3-5 hét múlva már nem fog bírni a kiskutyákkal (jönnek, mennek, mindent megnéznek, szétszednek stb) és az a szag sem lesz semmi amit a kölykök hagynak maguk után. Szerintem hülyeség.
2010. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaaa, de nem azt kérdezte, hogy jó ötlet-e társasházban kiskutyákat nevelni, hanem hogy gáz-e, ha ott fial?


Igaz, jó lenne megérteni a kérdés apropóját, akkor talán jobb tanácsokat kapna.


Mellesleg tök igazad van, én nem is gondoltam a 3-5 hét múlva állaptra.

2010. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A házban ellés nem gond szerintem. De társasházban fölnevelni egy almot, na az igen. Már előttem is leírták a szagot, na meg a kicsik mindent szét fognak szedni.

Na meg kérdezem én, milyen kiskutyák lesznek azokból, akik 8 hetes korukig nem voltak a szabadban? Mert hogy az udvarban kint lehetnének az egy dolog, de az utcára kivinni őket az immunizálás előtt nem szerencsés. Saját kertben nincs akkor veszély a fertőzésekre, de utcán...

Én biztosan nem tenném.

2010. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!