Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről szeretnék örökbefog...

Menhelyről szeretnék örökbefogadni egy kutyust, de amilyet én keresek sehol sem találtam. Hol keressem?

Figyelt kérdés

Már reggel 10 óta keresek egy ilyesmi kutyust: [link]

de sehol nem találok. tudtok ilyeneket mutatni? lehetőleg fehér és kis termetű kutyus legyen. nagyon megköszönném


2010. dec. 15. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez talán nem havanese, de nagyon hasonlít rá. Keresd azon a néven, de ne nagyon bizakodj, mert elég drága fajkutya.
2010. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2010. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet keverék vagy ha fajtiszta bichon havenese,bichon bolognese,bichon frise, West Higland Wels Terrier (Westie) ezek mind fehér kis termetű kutyák (középtermetű samoyed ami fehér) (keress menhelyeken fajta és állatmentőknél
2010. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 -Darkcat- ***** válasza:
70%

A menhelyen ritkán találni tiszta fajokat, de ez nembaj.Lehet, nagyon fontos, hogy fehér legyen és apró termetű, de azért szerintem lehet engedni a komoly feltételekből. Mert egy kutyánál nem a szín és a termet számít, hanem a hűsége, szeretete, bizalma. Nekem is van egy kutyám, alapszíne piszkosfehér, nyaka körül egy kis barna-feketével megsózva. Keverék, de én imádom, mert játékos, értelmes, hűséges. Nálad se a kinézet legyen a lényeg, és ha engedsz a feltételekből bővül a kör, és akkor biztos találni fogsz egy aranyos kutyát a menhelyen.

Ráadásul a menhelyi kutyák sokkal jobban tudnak érezni, szeretni mint a tenyésztettek, és hűségesebbek is.

2010. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Kedves utolsó, azért az utolsó mondatod nagy marhaság ...
2010. dec. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy West Highland White Terrier. ilyet nem biztos hogy fogsz találoni.
2010. dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem westie ...
2010. dec. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a képen a kutyus nem fajtatiszta hanem keverék!
2010. dec. 16. 15:10
 10/10 anonim ***** válasza:
a fehér szőrű kutyák hajlamosak allegiára...
2010. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!