Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az állatvédő...

Mi a véleményetek az állatvédőkről?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 12:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen vannak...ahhoz legalábbis, hogy érdemben bármit tudjanak tenni azokért az állatokért, akiknek szükségük van segítségre.
2010. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
3%

Ha azt ide leírnám bannolnának...


Nekem is van állatom egyébként,nagyon szeretem,soha sem tudnám bántani,de amíg emberek szenvednek,addig másodlagos dolog,hogy állatok is.

2010. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Azok vannak kevesen, akik tényleg tesznek is. Akik fórumokon járatják a szájukat egész nap a témában, azokból rengeteg van, véresszájúakból még több. Ez a baj az állatvédőkkel, többet foglalkoznak az állatokat bántó emberekkel, mint magukkal az állatokkal.
2010. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontosnk tartom az állatvédelmet,hiszen legtöbb esetben az emebri hülyeség miatt, oktalanul szenvednek az állatok, és ők sajnos nem tudják törvényekkel és más eszközökkel megvédeni magukat. Ki vannak szolgáltatva az embereknek. Sjanos az a baj, hogy Magyarországon az állatok védelme nincs olyan jól "megszervezve", mint a nyugati országokban, pl Nagy-Britanniában vagy Amerikában. Az állatrendőrség bevezetése nagyon sokat segíteni az itteni helyzeten is, mert a civil szervezteknek sajnos nem elég erősek az eszközeik.
2010. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

13.20

Az állatok és az emberek szenvedése hogy függ össze?

Ezt nem vágom. Nem hiszem, hogy az állatok a hibásak azért mert valaki szar körülmények között él.

2010. dec. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14%
Én értem a 13:20-ast. Sok állatvédő simán keresztülnéz az emberi szenvedéseken, és csak az állatok érdeklik. Ez akkora képmutatás. Állatrendőrség, meg állatmenhely.. Közben az igazi rendőrség is forráshiányokkal küzd, a hajléktalanszállókról már nem is beszélve. Talán előbb a szociális gondokat kellene megoldani.
2010. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
0%
Állatvédelem? A sok f*@szról beszélsz, akik csak azér csinálják a sok felhajtást, hogy legyen a munkanélküliség és bekaszáljanak egy csomó pénzt? : DDD ez aztán a k*v@ nagy állatvédelem! én nagyon szeretem az állatokat, nade kérem, ekkora dolgoknak ki dől be?!
2010. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Az hogy, kevesen vagyunk ...


és nem értem, hogy hajléktalannak miért lenne jobb ha én nem mentenék kutyát-macskát ...

2010. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Jaj hagyjál már. Gondolod, hogy majd ha a szociális problémák megoldódnak, akkor majd többen foglalkoznak az állatokkal?? Hát ez a nagy képmutatás!! Akkor is majd mindenki többet meg jobbat akar.

Én úgy vagyok vele, hogy minél több embert ismerek annál jobban szeretem a kutyámat.

A kutyádat nem érdekli, ha csóró vagy, ha hülyén nézel ki, ha hülyeségeket beszélsz, ő úgy is szeret és elfogad. Ennyi...az emberiség 99%-a egy nagy kaki...

2010. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%
Demonstráltad, amiért az állatvédők elítélendők: embergyűlölők, mert képtelenek a normális emberi kapcsolatok kezelésére, így csak a kutyájuk marad. Mondhatni, csak a kutya szereti őket(amíg etetik).
2010. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!