Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az állatvédő...

Mi a véleményetek az állatvédőkről?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 12:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%

Bocsika,de engem az emberek egész egyszerűen nem érdekelnek.

Rajtam sem segít senki,én sem segítek senkin,ilyen egyszerű.

Akin eddig segítettem,megloptak,kiraboltak,megaláztak.

Ha egy kutyát vakarsz ki a koszból,az sosem tesz neked rosszat,mint egyes humanoidok.

2010. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

ahogy elolvastam a postokat, az tűnt fel, hogy a 2 ellenpólus, az "először az embereken kell segíteni" és az "állatok érdemlik csak meg a segítséget" mellett foglaltatok helyet. szerintem a kettő, az állat és az embervédelem nem zárja ki egymást. én például ahol tudok segítek, akár emberekről van szó, akár állatokról. mikor a vörösiszap károsultjainak lehetett segíteni, segítettem, mikor egy beteg kutya kezelésére gyűjtöttek pénz a közelemben, ott is segítettem. persze nem nagy összegekkel sajnos, de megtettem amit tudtam és amit megengedhettem magamnak.

nem hiszem, hogy el kell határolódni egy elv mellett, hogy én csak embereken segítek, vagy csak állatokon, hiszen a világ sem csak fekete és csak fehér. ott kell szépíteni a világon, ahol épp tudunk :)

2010. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Norczy ***** válasza:
84%

szerintem 21:31-es véleménye legyen erre a végszó!

Mindig lesz akinek nem tetszik, hogy segítünk az állatokon! Ennyi! De ezért még nem kell sértegetni a másikat. szerintem engem is hülyének néznek a felfogásom miatt, de én vállalom hogy "őrült" vagyok és had segítsem azokat akiket akarok: az állatokat.

2010. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A magam részéről szándékosan nem mondtam véleményt. :) Csak lestem, micsoda válaszok jöttek.

De az utolsó előtti válaszoló úgy gondolom, nagyon szépen leírta.

Sajnálom, hogy vannak, akiknek egy állat élete nem számít semmit sem. Én is úgy gondolom, nem kell mindenkinek állatvédőnek lennie, de az egyén felelőssége mindig ott van.

Köszi még egyszer.

2010. dec. 17. 13:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!