Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az állatvédő...

Mi a véleményetek az állatvédőkről?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 12:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

Tudod egy két embert van is miért gyűlölni...

Állatkínzók?

2010. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
42%
És a 99% állatkínzó?
2010. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
81%

Dehogy, másért is lehet utálni embereket.

Csakhogy mindenki tudna segíteni magán ha akarna, az állatok viszont ki vannak szolgáltatva nekünk.

Ők nem tudnak szólni senkinek, nekünk kell észrevenni a problémát. És tudod őszintén megmondod, van is nem is kevés olyan ember aki, ha segítségre szorulna sem segítenék neki, mert nem érdemli meg.

2010. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem miért gondolod úgy, h. minden ember természeténél fogva megérdemli,h. segítsenek neki.
2010. dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
4%
Mert emberek vagyunk, és nem kutyák. És amíg ezt nem látja be mindenki, addig lesz olyan sz.ar a világ, amilyennek lefestetted. Miattad, és a többi nemtörődöm alak miatt ilyen a világ.
2010. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%

Túl naív vagy.

És igazad van, nem lehet mindenki olyan tökéletes mint te.

Próbáld csak megmenteni a világot...de azt ne felejtsd el, hogy nem csak emberek léteznek... mi lenne a világgal ha még az állatokon se segítene senki?

2010. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
4%
Ki mondta, hogy nem kell segíteni, vagy az, hogy tökéletes vagyok? Itt a prioritásokra kell ügyelni: első az ember. Mégis miből akarnak itt a mélyen tisztelt fórumozók állatrendőrséget? Mert az, hogy valaki talál az utcán egy sebesült madarat és meggyógyítja, az noha becsülendő, de maximum az amatőr állatvédelem körébe tartozik. Valakinek van szabadideje: csinálja. Én is szedtem már fel kisrigót az úttest széléről, feltettem az első fára, ennyire tellett. Talán kivasalta valami később, talán nem. Megtettem amit tudtam. De az, hogy pénzügyi erőforrásokat pazaroljanak el egy ilyen dologra, miközben az országnak sokkal égetőbb gondjai vannak, az nem járja. Igen, kizárja egymást a kettő, mert az a pénz máshova kell. Embereknek, emberekért. Az állatkínzás most is két évvel büntethető, miközben a gondatlan emberölés, gázolás elkövetője sokszor megússza alig többel(pl Nyitra, 3 évet kapott). Ha kell az állatrendőrség, akkor alakítsanak alapítványt az állatbarátok, adjanak bele sok-sok pénzt, aztán hajrá. Ha még el is ismerik őket, mint hatóság, akkor nyert ügyük van.
2010. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%
De akkor legalább ne az állatvédőket hibáztasd, hanem azt aki erre pénzt ad.
2010. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
5%

Az eltüntetett válasz is magáért beszél.

Mondjuk ilyen ennek az oldalnak a színvonala.

2010. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Az állatvédőkről nem tudom miért egyből a pénzelős emberek jutnak a legtöbb ember eszébe. Aki megteheti segítsen is. Az állatoknak szüksége van rá. Örülök, hogy vannak olyan emberek, akik segíteni próbálnak az állatokon. Nem feltétlenül pénzzel, akár menhelyen...Sokkal több ember adja pl az adója 1%-t is beteg embereknek, gyerekeknek, mint állatoknak. Pedig egy keveset ők is megérdemelnek, hisz emberek miatt kerültek menhelyre, lettek betegek, vagy épp maradandó sebeket,hegeket stb-t szereztek.
2010. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!