Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever? Nem fogja...

Golden Retriever? Nem fogja összezavarni a Golden Retrievert hogy a család összes tagja sokat foglalkozik vele?

Figyelt kérdés

Tehát az van hogy van 4 ember a családba.

Anya az szeretné fésülgetni a szőrét meg ilyesmi tehát a tisztaságára törekszik (fürdetés stb.) ami igen nagy kapcsolatteremtési lehetőség.A kistesóm (8Éves)akarja etetni itatni(ami a falkavezérségre utal)Én meg tanítani trükkökre , sétáltatni,lefárasztani,meg amikor a többiek nem csinálják meg, én elvégezni.Tehát a kérdés a következő:nem fogja összezavarni ez a sok ember?Tehát fogja tudni hogy neki több gazdája is van??


2010. dec. 17. 14:35
 1/10 anonim válasza:

ezt a kérdést már feltetted egyszer!


Amúgy nem fogja! :D

2010. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem dehogy! Annak örül, ha mindenkivel lehet, nagyon szeretetreméltóak.
2010. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet egy kérdésem? : Te totálisan kezdő kutyás vagy? :)
2010. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hiába teszed fel többször, a válasz ugyanaz marad:


A kutya falkaállat. Népes társaságban él. Mindenkit be fog tudni sorolni valahova. De lesz egy rangsor, aminek a tetején az fog állni, aki a legdominánsabb a család, és a rangsor legalján áll ideális esetben a kutya.


Nagyon sok kutya él családban, és a Goldent nem véletlenül nevezik családi kutyának, nem tudom igazából, hogy mi a kérdés, vagy miért kell ezen aggódni.

2010. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"családban" akart lenni
2010. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A golden tipikusan családi kutya, egyáltalán nem fogja zavarni, hogyha sokan foglalkoztok vele, sőt.
2010. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. dec. 18. 13:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! :-)

Nálunk is kb ez van.

Igaz, én 23 éves vagyok, van egy 1 éves golden retrieverünk. Az tesóm lányát én nevelem 3 éve, ő 9 éves, imádja a kutyát, ő eteti, fésülgeti stb.. nagyon el van vele :)

A barátom szokta kutyasuliba vinni, agility edzésre, nagyobb kutyatársaságba stb..

Rám meg zúdulnak a mindennapi gondjai. Szőre ápolása, helyének tisztán tartása, sokat viszem sétálni, trükköket tanítok neki..


Nálunk abszolút nincs ebből probléma. A barátom a falkavezér, ez minden lépésből látszik :)

2010. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem!


Nekem is ugyanilyen fajta kutyám van.

Csak örül, ha mindenki foglalkozik vele.:-)))

Ha te is szereted,akkor ő is vissza fogja adni a szeretetet. ;)

2010. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a közös séták, a találkozások rituáléla és az etetés a legfontosabb területek ahol megtudjátok erősíteni a kölcsönös bizalmon és tiszteleten alapuló kapcsolatotokat...

ha ez megvan minden oldalról akkor mindenkit el tud fogadni gazdájaként a kutya

2010. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!