Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvegyem vagy sem? (csivava,...

Megvegyem vagy sem? (csivava, problémás család)

Figyelt kérdés

Régi vágyam, hogy legyen egy csivava kutyusom és most találtam is a közelünkben egy viszonylag olcsó édes kiskutyát. Van rá pénzem magára az állatra a felszerelésre és a tápjára is, sőt már elég idősnek érzem, hogy tarthassam, csak az a bökkenő, hogy anyuék semmilyen állatot nem engednek mert hogy "büdös" meg stb.. Már vettem engedély nélkül állatot nem is volt akkora balhé kivétel a vadászgörényemnél mert hát az nem kicsit büdös volt és el kellett adnom. A kutya azért nagyobb dolog bent lenne a lakásban. Csak nem dobatnák ki velem de mégis ez nem egy hörcsög ami el van a kis vackában hanem ez sétikál ugat stb. Nem tudom hogy meg vegyem e mert az egész család ellenem van de ha már itt lenne az állat már mindenki oda lenne érte. -.-"

Szóval szerintetek megvegyem vagy ne? :/


2011. aug. 14. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha van elég időd rá és tudod hogy ott nem idegremdszeri problémásak a csivavák mert ez náluk gyakran előfordul akkor szerintem hoz el de azzal a feltétellel hogy ha nem engednék meg akkor vissza tudd vinni a kutyust.
2011. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ez jó ötlet megbeszélem a hirdetővel és ha lehetséges a héten el is hozom! :)
2011. aug. 14. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha olcsó a kutya először ezt olvasd el, de minden egyes részét:

[link]


Egyébként véleményem az, hogy semmiképp ne hozd el. Ha a szüleid nem engedik, akkor nincs miről beszélni. Náluk laksz, ők döntenek. Majd ha elköltözöl, saját lakásod lesz, ott azt csinálsz amit akarsz. Egy kutya élete nem játék, nem lehet megtenni vele, hogy ha nem kell, vagy nem engedik, akkor majd visszaviszem.

2011. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Viszonylag olcsó.. Mindegy még én is átgondolom de ha már nálunk van akkor nem kerül vissza!
2011. aug. 14. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!