Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 lakásos belsőudvaros házban...

6 lakásos belsőudvaros házban lakom és van két kutya akik állandóan levizelik a kocsim kerekeit és a bringámat. Szerettném távoltartani őket. Mit tegyek? Drasztikusan? Humánusan?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
hát szólj a gazdáinak, hogy ne engedje. jobb nincs, mert hiába vered meg, attól még oda fog menni, ha te nem vogy ott.
2010. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Oh basszus de irigylem a problémádat. Istenem most miért zavar az, hogy lepisili a kerekedet? Egy kóbor kutya ugyanúgy lepisilheti. Ilyeneken nem szabadna fennakadni. Parkolsz valahol arra megy egy kutya ugyanúgy lepisilheti.

Ha ennyire zavar kérd meg a kutya gazdáját, hogy legyen szíves és ne engedje, hogy lepisilje a kerekedet.

2010. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gazdákkal kell beszélned, nem a kutya tehet róla.
2010. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Drasztikusan!

De ne a kutyákkal, hanem a gazdájukkal, ez biztosan működik.

2010. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a kutya gazdáival beszélnék. Illetve vannak olyan spray-k, zselés anyagok, amiknek a szagát nem bírják a kutyák, bár azt nem tudom mennyire hatásosak.


Amúgy a kocsi kerekének tényleg nem lesz baja, de azért annak én sem örülnék, ha levizelt bicajjal kéne közlekednem.

2010. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk macska és egér ellen valami régi orosz kölni vált be. Kaphatták valahonnan nagyanyámék vagy 50 éve, mert rettentő szaga van, úgyhogy maguktól biztos nem vették - de csak egyszer kellett vele fújni. (A szomszéd macskák egyszer rákaptak az ajtónkra, az egérnél meg nem jött be egyetlen csapda sem, csak ez a szagos riasztás...)
2010. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nekem már 30 éve van autóm. Azóta pisilik a kutyák a kerekeit. Sőt a macskák bebújnak a motortérbe ott melegednek és a tetején is mászkálnak. Nyáron meg a galambok szarják le folyamatosan. Meg a savas eső is ráesik.Lehet, hogy engemet is kéne, hogy zavarjon?
2010. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!