Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle?

Beagle?

Figyelt kérdés
Jó választás a beagle 1 németjuhász mellé?
2010. dec. 18. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Persze!

Mindkettő mozgékony fajta,jól ellesznek egymással :D

Csak arra figyelj,nehogy elkanászodjanak a sok csínytevés közben :P

2010. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
nem vagyok benne biztos hogy megeszi!láttam e fressnapf-ban egy olyan hirdetést, hogy eltűnt a németjuhászom és a képen volt egy németjuhász és egy beagle!Am nekünk volt beagle-nk és nagyon nem tűrt meg más kutyákat.(majdnem befogadtuk mellé a régebbi kutyánk kóbor kölykét)A beagle-nél rengeteg féle jellemvonás van van amelyik megtrűne egy másik kutyát van amelyik neki ugrana....stb....Attól is függ hogy a németjuhászodnak milyen a természete ....csak óvatosan!!!Az lenne a legjobb ha elöször egy külön ketrecben lenne a beagle és szépen lassan összeeresztenétek de akkor ne ha látod hogy iritálja a németjuhászt a jelenléte!ez az én véleményem!sok betegsége van a beagle-nek (az enyémet egy epilepsziás roham vitte el-.-"3 éves volt)Szóval vigyázz a beagle-ödre!!!-.-Ennyi.
2010. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Én biztosan nem választanám mégegyszer.


Nálunk a német juhász volt előbb, amikor a Beagle-t örökbefogadtuk, akkor a német juci volt 4 éves, a beagle 1,5. A beagle teljesen elfogadta a legelején, ki lesz az alfa, nem is volt velük semmi gond.. Aztán a beagle sorozatban megtámadta a német juhászunkat, aki aztán nem hagyta magát.. folyton dominált, stb. Kutyaiskolába is hordtuk mindkettőt, nagyon szerettük volna hogy együtt tudjanak élni, de nem sikerült.


A Beagle most lent lakik a mamámnál vidéken egyedüli drágaságaként, ő mama kedvence, odaadtuk a mamának mert nem bírta a két kutya egymást..

2010. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Úristen dehogyis :D

Kölyköt viszel ne mlesz semmi baj,szépen megszokják egymást :D

Csak az a lényeg ha finoman rászól a nagy a kölyökre azt hagyni kell és akkor később nem lesznek bunyók meg semmise...alapvetően mindkét fajta játékos,semmi gond nem lesz!Az,hogy megtür a beagle egy másik kutyát az szcializácion múlik,de a nem szocializált kutyák is megtürik azt aki mellett felnőttek.

2010. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszí a válaszokat:D
2010. dec. 18. 12:12
 6/13 A kérdező kommentje:
csak azért ragtam ki ezt a kérdést h jó 2 fajt választottam-e a németjuhászom 5 éves a kicsi beagle 6 hós:) naon szeretik 1-mást együtt is alszanak csak h 2 kan.. remélem nem lesz semmi
2010. dec. 18. 12:17
 7/13 anonim ***** válasza:
a kicsi ivartalanítása sokban segíthet, most éppen ideális a számára az idő-így a hormonoknak az emlékével sem fog találkozni, nem fog dominánsan viselkedni a másikkal szemben
2010. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Sziasztok! Judit vagyok!

Látom nektek már volt/van beagle kutyátok. Én vettem egyet a gyerekeknek tavasszal,most 10 hónapos de egy ördög. Előtte egy tacskónk volt de 11 évesen elpusztult, és nekem szokatlan hogy a beagle nevelhetetlen. Az állatorvos részvétet nyilvánított mikor oltásra mentem vele. Tényleg ennyire buta ez a faj? Folyton csavarog,van hogy kiszökik és egész nap nem jön haza! Szétrág mindent! Ez mindig így lesz? Mikor komolyodik meg? Vagy adjam fel, és törődjek bele, hogy vettem egy buta kutyát?

2010. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Judit nincs olyan h buta kutya! hát figyejj vidd el kutya suliba ha kiszökik üss a seggére és van játéka mert ha nincs azért rág léci linkejj képet:):):):) remélem segítetem vmit
2010. dec. 18. 20:31
 10/13 anonim válasza:

Judit vagyok!

Vettem játékot!elvertem mikor kiszökött!de semmi!

nekem a lakásban van éjjel,és ha pl:az asztalon hagyok egy tányért felmegy és kieszi a kaját,hiába etetem meg.egy éhenkorász,és nagyon nevelhetetlen:(

2010. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!