Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Diszplázia szűrés. Hogy is...

Diszplázia szűrés. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Jövőhéten viszem a kutyákat csípő- és könyök dp szűrésre. Kérdezte az állatorvosom, hogy kihez kell küldeni elbírálásra, mondtam, hogy a Klub nem ír elő semmit, ezért a Független Dysplazia Bizottsághoz szeretném. Próbáltam rákeresni az oldalra, hogy mennyibe kerül az elbírálás és mennyi időt vesz igénybe, de azt találtam, hogy 2008-ban felfüggesztette munkáját.


Akkor most mi van? Hová küldjük az eredményt? Nyílván az állatorvosom hétfőn meg tudja mondani, hogy mi a helyzet, de most már kíváncsi vagyok, hogy akkor miként működik ez.


Hová érdemes küldeni? Melyik az a Bizottság akinek a bírálatát külföldön is elismerik? Mennyibe kerül maga a bírálat és mennyi időt vesz igénybe?


Előre is köszi a válaszokat.


2010. dec. 18. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Itt érdeklődd meg:)

2010. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a fajtaklubbodban pontos információkat kaphatsz.
2010. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Az első linket olvasd át. Annak igazán megbízható a bírálata, mert nem egyetlen ember dönt, hanem egy 3 tagú bizottság. Én oda küldeném.
2010. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A fajtaklubnál sajnos még nem kötelező a szűrővizsgálat, ezért nincs előírva, hogy hová is küldjem.


Az első válaszolónak köszönöm a linket, átolvastam és megtaláltam mindent, ami érdekel.


Köszi mégegyszer.

2010. dec. 18. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit:)
2010. dec. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!