Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolcon vagy Egerben orvos...

Miskolcon vagy Egerben orvos aki szépen vágja a kutya fülét? (amstaff)

Figyelt kérdés
Nem oltásokat kérek, csak akinek van tapasztalata Miskolcon vagy Egerben jó orvossal aki szépen megcsinálja azt megköszönném. Esetleg árat is írhattok.Köszi
2010. dec. 20. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt aki vágja és azt is, aki vágatja egy kutya fülét jól pofán kéne vágni. Szabasd át a saját füledet!
2010. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó oké nem vagyok kíváncsi rád a kérdésre válaszolj. Ha nem tudsz akkor ne írj. Ennyi.
2010. dec. 20. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:

21:10-nek!


Ez nem válasz a kérdésre!!!!

Olvasd már el mi van kiírva!!!!


,,Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!"

Ez egy szabály ami ki van írva feketén fehéren!

Ha nem tudod a válszt akkor ne írj hülyeséget!!!!


Kérdező!


Sajnos azon a környéken, nem tudom hogy milyen orvosok vannak, de kb. 15-20 ezer körül szokták vágni.

2010. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pont pár hete beszéltem egy amstaffos gazdival, ő is levágatta a fülét a kutyájának, de Miskolcon senki nem akarta neki elvállalni, végül Alsózsolcán csinálták meg.

Nem tudom a doki nevét.

2010. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szabály... Azt is szabályba kéne foglalni, hogy ilyen barmok ne tegyék ki a kutyát céltalanul ilyennek. Vadász kutya? Biztos, hogy nem. Nyilván azért akarja, mert úgy "divatos".
2010. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vágatlan füllel kiállításon semmi esélye. Akkor feleslegesen vettem kiállítási kutyát?
2010. dec. 20. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig lehet menni vágatlan füllel is, csak sajnos sok bíró inkább az esztétikumot nézi, mint a praktikumot+eredetiséget:

[link]

2010. dec. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehet úgy is. De akkor sincs semmi esélye.
2010. dec. 21. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!