Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hullik ilyenkor a...

Miért hullik ilyenkor a kutyám szőre?

Figyelt kérdés

Lehet attól, hogy ilyenkor télen kinti-benti? Napközben kint van, és kb. 20-21 órától reggel 8-9-ig bent van.

Vagy vitaminhiányos?


2010. dec. 21. 18:39
 1/5 anonim válasza:

Én úgy tudom télen is hullik a kutyák szőre, vagyis vedlenek.

Az én kutyám is nappal kinnt este bennt van, és neki is hullik.

Neten ezt olvastam: A vedlés a kutya környezethez való alkalmazkodásának bonyolult biológiai folyamata..:))

2010. dec. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a rádióban nyilatkozta egy állatorvos, hogy a LEGROSSZABB amit tehetünk a kutyával, hogy bevisszük, mert azt hisszük, hogy ez neki jó, pedig nem!

Hiába van kint nagyon hideg, ha van rendes kis vacka, akkor kint kell hagyni!!

Azt is mondta, hogy nagyon nagyon sok betegsége lehet emiatt az állatnak, hogy bent van a 25fokon, aztán kivan rakva a mínuszba! de az szinte biztos, hogy egy enyhébb lefolyású mandulagyulladása lesz az állatnak.


de amúgy tényleg, ha bele gondolunk, bent van hosszú órákat a melegen, aztán meg kivan rakva a fagyba...


22l

2010. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szóval ezzel arra akartam kilyukadni, hogy akár ez miatt is lehet a szőrhullás!
2010. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó. Akkor megyugodtam,hogy nemcsak nállunk áll fent e a probléma:) amúgy nem ismered te az én kutyámat:) ha rajtam múlna bent lehetne egész nap, de hiperaktív, kell neki a mozgàs. Õ nem az fajta, akit reggel kidobok az udvarra, és utána egész nap ül a hideg kövön. ô kéredzkedik ki, aztán reggeltõl estig rohangál. Nem hinném, hogy fázik ennyi mozgàs után fàzna. Meg hát ez a rendszer áll fent 3 éve, és nem volt még soha beteg emiatt:)
2010. dec. 21. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor jó, én csak leírtam, hogy ezt hallottam:)
2010. dec. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!