Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű, fajtiszta kutyát...

Kistestű, fajtiszta kutyát keresek. Segítettek?

Figyelt kérdés

Nos, mint felül leírtam kistestű kiskutyát keresnék páromnak :D

Nyíregyháza környékén előnyben! :D

Kerestem már kisállat kereskedésekben, s menhelyen is!

Segítsetek!

Előre köszönöm a válaszolóknak!


2010. dec. 22. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
muszáj, hogy fajtatiszta legyen?
2010. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért kell fajtatiszta? Ha csak hobbira, megteszi egy menhelyi is. Mert egészséges, törzskönyves fajtatisztát 100ezer alatt ritkán találsz.
2010. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha palota pincsire gondolsz, menj rá, a www.palotapincsi.hu-ra, és ott találsz eladó kiskutyákat.
2010. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem menj el még menhelyekre.

biztos van több is.

segíts egy elhagyott gazdátlan kiskutyán!

2010. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Havanese, westie, mopsz de ha nincs különösebb elképzelésed akkor tényleg érdemes menhelyről hozni. Ott elmondod az igényeidet és segítenek választani. Nem bántásból de megkérdezhetem, hogy ha nem tudod milyen kutyit akarsz akkor miért fontos, hogy fajtatiszta legyen?
2010. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Menj el a Csatorna utcára Nyiregyen! Rengeteg kölyök van, biztos lesz kis testű is! Egy pár fenn van a www.allatbarat.com oldalon is!
2010. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
palota pincsit
2010. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menhelyen keverékek vannak de vannak faj tiszták ritkán több felnőtt mint a kölyök az ami ritka kölyök kutya/kutyák/ ha házikedvenc fajtamentés menhely törzskönyvezet kutya 40000 forint és-500000 forint köztt vannak
2010. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyetek már a píbe....ha fajtatisztát akar ,akkor nem azt akarja hallani hogy menhelyen van ezer meg ezer szép kutya..az igaz,hogy vannak fajtatiszták is...de minek erőltetni???ha venni akar 1et hát vegyen..gondolom tisztában van az árakkal,mivel leírta, hogy több helyen szétnézett...ennyi//////A másik dolog pedig az..hogy nem feltétlenűl kell törzskönyv a kutyának..nekem is volt olyan kutyám hogy aszülei törzskönyvesek voltak,de a kicsinek nem kértem törzskönyvet,mert nem versenyre szántam...10ezertől a csillagos égig van fajtatiszta kiskutya.....kiskutya.hu
2010. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem van egy fajtatiszta törzskönyv nélküli törpetacskóm! Sóstóhegyen lakom és ha érdekel akkor kérlek írj nekem erre az e-mail címre: hirobaba@freemail.hu , de van egy keverék kiskutyám is ami a törpetacskó kölyke! Ha esetleg keverék is érdekelne :)
2011. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!