Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy mondjam meg apukámnak,...

Hogy mondjam meg apukámnak, hogy nekem kutya kell?

Figyelt kérdés
Ugyanis már eddig 3 kutyánk volt de egyik sem az igazi!!!
2010. dec. 22. 15:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

hogyhogy hogy??

apa,kell egy igazi kutya.így.

2010. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Doruss ***** válasza:
Én ezt nem értem. Olyan nincs, hogy egyik kutya sem az igazi. Ha foglalkozol vele, elég szeretetet mutatsz felé és felelősen gondoskodsz róla, akkor nincs olyan, hogy "nem az igazi", mert akkor szeretni fogod, ő is téged és kész. De ezt el kell érned, ez nem úgy megy, hogy ülsz ölbe tett kézzel, és mondjuk nem tetszik a kutya viselkedése akkor már nem ő az igazi. Mindennek ára van, ezt jobb ha most megtanulod.
2010. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A kutyáimmal nem volt semmi baj.Csak bérházban lakok és apukám nem helyesli,hogy bérházban kutyát tartsak.De mind a három kutyámat nagyon szerettem és gondoskodtam róluk ahogy kell.Szóval velük semmi baj nem volt az égvilágon!Csak apukámnak mind a három kutyánál azt mondtuk,hogy az utolsó.Apukám szerette volna őket eladni,mert annak ellenére,hogy mindegyik szoba tiszta volt,az ágyra és a szobába végezték a dolgukat.Most anyukámmal még egyszer meg szeretnénk próbálni,mert kutyát szeretnék karácsonyra!!!
2010. dec. 23. 14:28
 14/20 anonim ***** válasza:
Akkor nem szobatiszták, ha az ágyara pisilnek/kakilnak...És végül eladtátok a 3 kutyát? Ha Apukád nem helyesli, hogy bérházban tartotok kutyát, akkor miért engedte meg? ....
2010. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Azért engedte meg,mert anyukám rábeszélte!!De szerintünk ez már negyedszerre nem fog sikerülni!!:/
2010. dec. 26. 10:40
 16/20 anonim ***** válasza:
De mi lett a 3 kutyával?!
2010. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az engem is érdekelne,hogy mi lett a másik 3 kutyával...

Ha az ágyra/szobában végzi a dolgát akkor nem szobatiszta...

Szerintem nem kell nektek kutya,..

2010. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A 3 kutyát odaajándékoztuk unokatesóméknak és tökéletes körülmények között nő fel!!!Nah haggyuk akkor!!!Mind1!!
2010. dec. 27. 07:15
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne te legyél felháborodva, amikor tök értelmetlenül teszed fel a kérdést....
2010. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogyha foglalkoznál vele, és sétáltatnád, ahogy azt kéne amúgy is, akkor nem az ágyra sz@rna.. Ezt neked még senki nem mondta?
2011. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!